› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Edmund Szwed oficjalnym kandydatem na Prezydenta Miasta Elbląg

› bieżące ponad rok temu    20.09.2014
Ines Kuraś
komentarzy 54 ocen 69 / 25%
A A A
 fot. Bartłomiej Ryś

W sobotę (20.09) w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” odbyła się konwencja wyborcza Komitetu Wyborczego Wyborców Obywatelski Elbląg. Z ich ramienia o Urząd Prezydenta Miasta Elbląg będzie ubiegał się Edmund Szwed.

Konwencja wyborcza Obywatelskiego Elbląga zgromadziła blisko 100 osób wraz z dziennikarzami i kandydatami na radnych. Nastąpiło oficjalne przedstawienie kandydata na prezydenta. Spotkanie prowadziła piosenkarka z lat 70 i 80 – Barbara Książkiewicz.

Kim jest osoba, która chce naprawić Elbląg?

Edmund Szwed pochodzi z Wileńszczyzny. Jest absolwentem Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie, a od 1970 roku mieszka w Elblągu. Był zawodnikiem Olimpii Elbląg, członkiem kadry narodowej i mistrzem Polski w podnoszeniu ciężarów. Od ponad 35 lat jest przedsiębiorcą. Zdobywał doświadczenie biznesowe i ekonomiczne między innymi w krajach Europy. W tej chwili jest prezesem czterech spółek.

Na konwencji nie zabrakło obietnic wyborczych złożonych przez Edmunda Szweda. Zamierza stworzyć terminal elbląski z przedstawicielami znanych polskich firm. Firmy te współpracowałyby z partnerami z obwodu kaliningradzkiego.

- Mam swój autorski projekt budowy mieszkań komunalnych. Obiecuję jeśli państwo mi pozwolicie to 6 grudnia, na Mikołajki podpiszę umowę na budowę fabryki domów komunalnych w Elblągu. Mój innowacyjny program przetwarzania odpadów komunalnych pozwoli przynosić korzyści, a nie będzie obciążeniem dla budżetu jak dotychczas. - mówił Edmund Szwed

Jakie jeszcze obietnice składał kandydat na prezydenta? Mianowicie: oddłużenie miasta, odbudowa kąpieliska miejskiego oraz amfiteatru w parku Dolinka, obudzenie elbląskiej starówki, uczynienie z miasta centrum turystyczno-targowego. To tylko niektóre sprawy, które można będzie zrealizować w Elblągu.

Na słowa pochwały zasługuje spot reklamowy, który wzrusza i trafia do publiczności. Również Edmund Szwed w swoim biurze sztabu wyborczego będzie organizował panele dyskusyjne.

Wszystko pięknie brzmi i z pewnością jest możliwe, ale z tak zadłużonym miastem długa droga do realizacji przed kandydatem na włodarza miasta.

+ 17 głosów: 69 (25%) 52 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (54)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ KlakierPiSu
ponad rok temu ocena: 100%  54
Szkoda wydanych pieniędzy Panie Szwed. Czy wy z Kaziem nie widzicie, ze ludzie was olewają i przegrywacie z kretesem wybory przez jednego głupka? Gdybyście się od niego odcięli, na pewno wynik wyborczy byłby lepszy. A tak jego zachwalanie was przynosi skutek dokładnie odwrotny! Im szybciej wyraźnie odetniecie się od elbląskiego błazna tym lepiej na tym wyjdziecie, a do wyborów czasu nie wiele. Choć w obecnej sytuacji i tak nie wiem czy to ma sens, bo gdy się czyta te wpisy poniżej, to zostaje strach, że po wyborach ten koszmar powróci bo jako dowód wdzięczności zaoferujecie mu stanowisko! Mimo wszystko warto spróbować!
odpowiedz oceń komentarz 15 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ franc
ponad rok temu ocena: 100%  53
czyżby szykował się recykling miasta ..............
odpowiedz oceń komentarz 6 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Aisza Kediv
ponad rok temu ocena: 87%  52
Masakra. Na miejscu Lewandowskiego powiesiłabym się w ustronnym miejscu widząc jak mnie oceniają ludzie. I tak jest wszędzie na wszystkich elbląskich portalach. Czy to nie daje temu facetowi nic do myślenia?
odpowiedz oceń komentarz 13 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 0%  51
Do zespołu downa doszła ola - to teraz mamy dwa rozdwojenia jaźni . Z debilami nie chce mi się gadać bawcie się we własnym gronie zanim pojedziecie na odwyk . Na blisko 800 odsłon mamy tu dziesięciu debili - nie jest źle teraz możecie lecieć po dodatek za nocną zmianę, Pa debilki wy moje głupiutkie....
odpowiedz oceń komentarz 0 24
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski,
ponad rok temu ocena: 82% 50
Komentarz niezgodny z Regulaminem.
oceń komentarz 14 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Debilowski
ponad rok temu ocena: 95%  49
Jestem najmądrzejszy najmądrzejszy Blebleble. W Elblągu nikt mi intelektualnie nie dorównuje. Blebleble Wszystko co robię - robię najlepiej. Blebleble Nigdy się nie mylę i zawsze mam rację.Blebleble Wszyscy internauci mnie uwielbiają. Blebleble Dlatego nie mam nieprzyjaciół. Blebleble Nie mam problemu alkoholowego. Blebleble Mam wiele osiągnięć. Blebleble Moja kariera to ciągły rozwój Blebleble Obecnie przez przypadek jestem bezrobotny. Blebleble Kiedyś, zupełnie niedawno bezgranicznie kochałem wilka. Teraz kocham szweda. Równie bezgranicznie. Blebleble. Teraz będzie mnie pełno na wszystkich forach. Blebleble. Zobaczycie ile się ode mnie nauczycie. Blebleble
odpowiedz oceń komentarz 18 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski,
ponad rok temu ocena: 86%  48
Leszek mnie zdradził i odszedł do innego. Mocno to przeżyłem i odbiło się to na mojej psychice. Jeżeli w najbliższym czasie mi nie przejdzie to mogą mnie zamknąć w wariatkowie.
odpowiedz oceń komentarz 12 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ola boga
ponad rok temu ocena: 95%  47
Lewandowski nie wysilaj się - Szwed nie zostanie Prezydentem ani radnym ,twój wyraz twarzy ciągle się zmienia - widać wyraźną wściekłość - spójrz w lustro a sam się wystraszysz.
odpowiedz oceń komentarz 21 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 0% 46
Z pewnością masz rację bo właśnie się z ciebie śmieje,,,, Dobrej nocy kochana i śni j swoje wizje dalej.
oceń komentarz 0 24
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jan_Moczydłowski
ponad rok temu ocena: 94% 45
Lewatywo, a może powiesz co się stało z waszym wspaniałym kandydatem z poprzednich przyspieszonych wyborów Leszkiem, którego tak zachwalałeś. Teraz macie kolejnego wspaniałego kandydata jakiegoś Szweda, którego nikt nie zna i nikt nie wie co on takiego dobrego dla miasta zrobił. Piszesz tylko, że zrobił więcej niż inni - co zrobił pytam, kupę?! Macie strategię POwsko_Pisowską, jak się nie uda z jedną nazwą partii to próbujecie z inną i z innym kandydatem (czyt prof. Gliński i PiS) - farbowane lisy. Ja się na to nie nabiorę, choć chcę zmian w tym miescie, ale wy próbujecie z mieszkańców zrobić głupków - nie uda wam się to!
oceń komentarz 16 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 0% 44
Pisz się Szmaczydłowski boś szmata i szopenfeldziarz . Z takim debilem to mi się gadać nie chce więc spadaj pod swój krzak gadzie.
oceń komentarz 0 22
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jan_Moczydłowski
ponad rok temu ocena: 100% 43
Tym sposobem dobiłes gwóźdź do trumny. Nie masz nic merytorycznego do napisania, a na kilka zdań prawdy reagujesz tradycyjnie chamstwem i wulgaryzmami, zamiast odpowiedzieć o sukcesach swojego nowego idola. Tym samy pokazujesz jaki poziom ze swoim Szwedem reprezentujecie. TFU - tyle jesteście warci, ale życzę wam powodzenia, bo niewątpliwe się wam przyda, gdy mieszkańcy tego miasta po raz kolejny pokażą wam dumnie wysunięty w górę środkowy palec!
oceń komentarz 18 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski,
ponad rok temu ocena: 82% 42
Pośmiałem się, zrobiłem sobie dobrze i teraz czekam na dalsze obrażanie mnie za co będę domagał się odszkodowania.
oceń komentarz 14 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ boga ola
ponad rok temu ocena: 93% 41
Teraz już wiem dlaczego Ty Lewatywa jesteś tak głupi. Po prostu zamieniłeś sobie głowę z częścią ciała, która znajduje się u facetów między nogami .
oceń komentarz 13 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ EuPi
ponad rok temu ocena: 10%  40
Jakie Pan Szwed prowadzi interesy nie wiem, ale gdyby były szemrane, jest za mądry i inteligentny, żeby ryzykować ujawnieniem jakichś afer startując w wyborach. Wierzę, że na pewno będzie chciał wszystko co dobre zrobic dla Elbląga.. Nie porównujmy Go do kandydatów z PiS, PO, KNP czy innych partii. On nikomu paluszka w d... trzymać nie musi. Nie idzie po pensję wyższą jak pan Nowaczyk czy Wilk, bo ma pieniądze swoje. Dlatego uważam, że jest to najlepszy kandydat na prezydenta. Życzę mu powodzenia!
odpowiedz oceń komentarz 2 18
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ EuPi
ponad rok temu ocena: 6%  39
czytam te komentarze i pytam kogucików o co walczycie? Ubliżacie jeden drugiemu, a pewnie w niedzielę idziecie do kościoła. Rzygać się chce. Nie propozycje a krytyka. Z układu prezydent NIE!, spoza układu NIE!. to kogo do cholery wybrać? Razem z Lewandowskim tworzycie grupę oszołomów wzajemnie wyzywających się. pytam tylko po co?. Znam Pana Szweda od 70 roku. Uczyłem WFu i miałem kontakty z zasłużonym trenerem ciężarowców Panem Szaleckim. (Pana - celowo piszę z duzej litery, gdyż im się to należy). Nigdy nie słyszałem, żeby Pan Szwed popierał PZPR, a zawsze byliśmy antykomunistycznie nastawionymi obywatelami. Nie słyszałem, żeby komukolwiek zrobił krzywdę, a znam go z tego, że jezeli mógł to pomógł. Znam Go jak wrażliwego na krzywdy innych.
odpowiedz oceń komentarz 1 17
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ مقيم
ponad rok temu ocena: 77%  38
لا المدينة لا يحتاج الرئيس، والمدينة بحاجة مدير
odpowiedz oceń komentarz 10 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ الجهاد
ponad rok temu ocena: 71% 37
بالتأكيد لا تحتاج إلى أي السويدي
~ stop głupocie
ponad rok temu ocena: 96%  36
i dalej Lewandowski tylko obraża, bo tylko to potrafi. Cała reszta to porażka. Wiem jedno. Gdyby rodzice Lewandowskiego kiedyś używali prezerwatyw - dziś świat byłby bardziej przyjazny.
odpowiedz oceń komentarz 22 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 0% 35
dla takich głupców jak ty z pewnością. Załóż sobie Koło Wsparcia Debili będzie ci łatwiej żyć i pewnie ktoś Cię zrozumie i POkocha.
oceń komentarz 0 20
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mieszkaniec. E
ponad rok temu ocena: 100%  34
Najgorszy kandydat do ratusza to p. Szwed otoczony wianuszkiem lokalnych parweniuszy .Dajcie mi władzę a dopiero się wzbogacę sam hasło wyborcze kandydata ?
odpowiedz oceń komentarz 15 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 0% 33
Myli pan hasła wyborcze Pana Szweda i Pana Wróblewskiego. Hasło wyborcze KWW Witolda Wroblewskiego na wprost odwołuje się do tradycji mafijnych rodem z Sycyli. Ale gratuluję czujności gdyby do tego dodać precyzję miałby Pan szansę na opinię wnikliwego obserwatora. Na razie coś Panu dzwoni ale myli Pan kościoły,,,,
oceń komentarz 0 17
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 11%  32
" Kolego " Stefanie rozdwojenie jaźni przeszło łagodnie w jej roztrojenie - choroba zatem jak domniemam narasta a jej objawy widać już na Pana obliczu. Zwis męski mało ozdobny demencja męska mocno zwisająca i stetryczenie starcze powodujące zwidy i przywidzenia. Naprawdę proponuję podjąć leczenie i to zdecydowanie u lekarza psychiatry wraz z dobrym lekarzem chirurgi estetycznej...
odpowiedz oceń komentarz 2 17
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Sundio
ponad rok temu ocena: 92%  31
Dajcie spokoj juz z tym Szwedem kazdy wie ze on kandyduje na prezydenta ale nie trzeba koniecznie codziennie go pokazywac i wymyslac coraz to nowe posty
odpowiedz oceń komentarz 12 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 5% 30
Na tym polega kampania wyborcza - szkoda że tego nie sprawdziłeś .
oceń komentarz 1 18
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewendowski
ponad rok temu ocena: 67% 29
Pżepraszam za zamieszanie ale czasami bendę posługiwał się jeszcze starym zdjęciem aby zmiana ta następowała płynnie i nie wprowadzała nikogo w błond
oceń komentarz 12 6
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wyborca
ponad rok temu ocena: 95%  28
Co pan ma za dewiację ze na stare lata otacza się pan ludźmi po wyrokach ? Panie Edmundzie co pana z nimi łączy?
odpowiedz oceń komentarz 20 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 10% 27
Pan jak rozumiem preferuje tych przed wyrokami ? Chodził Lisek PO Elblągu poszedł do Brukseli potem liska osądzili lecz nie siedzi w celi,.....
oceń komentarz 2 19
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewendowski
ponad rok temu ocena: 76% 26
Pżepraszam za zamieszanie ale czasami bendę posługiwał się jeszcze starym zdjęciem aby zmiana ta następowała płynnie i nie wprowadzała nikogo w błond
oceń komentarz 16 5
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 5%  25
Proszę wybaczyć szanowni Panowie ale te szlachetne rzymskie rysy tak wspaniale oddają urodę waszej duszy i polot waszego intelektu że uroniłem ze wzruszenia łezką . Seneka z Petrarką winni się od was uczyć składni i rytmu a Michał Anioł zapewne cierpi wieczne katusze nie mogąc utrwalić waszych szlachetnych rysów w kanaryjskim marmurze. Picasso zszedł z łez padołu i roni łzy że nie uwiecznił waszych szlachetnych podobizn a i ja cierpię nie mogą wam sprostać w wyszukanym guście i do w cipie.....
odpowiedz oceń komentarz 1 18
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewendowski
ponad rok temu ocena: 80% 24
Pżepraszam za zamieszanie ale czasami bendę posługiwał się jeszcze starym zdjęciem aby zmiana ta następowała płynnie i nie wprowadzała nikogo w błond
oceń komentarz 16 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mój nick
ponad rok temu ocena: 82%  23
Powrót do "komunizmu" to niegłupia myśl może bez przewodniej roli partii PZPR ,POPIS, czy jakiejkolwiek innej. Przecież to niepojęte żeby w XXI w ludzie w Polsce po śmietnikach jedzenia szukali, dzieci chodziły bez śniadania do szkoły, pracownicy pracowali na umowach śmieciowych a tzw "pracodawcy" płacili im 1/2 albo 1/4 stawki za wykonaną pracę. Czy to jest do wyobrażenia żeby milionerzy dostawali bezzwrotne dotacje do prywatnych majątków kiedy kiedy tysiącom Polaków cieżko skompletować dzieciom wyprawkę do szkoły i kiedy nie stać ich na wysłanie tychże dzieci na wakacje. Niestety naszym krajem zawładnęło stado nieokrzesanych pazernych durniów którzy nie rozumieją podstawowych zasad współżycia społecznego. Jeżeli pozwolicie tym łajdakom dalej rządzić to utrwali się to co zaplanowali czarne będzie białe a białe czarne
odpowiedz oceń komentarz 9 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewendowski
ponad rok temu ocena: 83%  22
Tylko proszę się ze mnie nie śmiać bo będziecie w kolejce do odszkodowań dla mnie.
odpowiedz oceń komentarz 15 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski.
ponad rok temu ocena: 80%  21
Ze względu na to, że starzeję się a co za tym idzie zmienia mi się mój wygląd więc zmieniłem swoje zdjęcie profilowe na najbardziej aktualne.
odpowiedz oceń komentarz 12 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 10%  20
Widzę pepe że masz tragiczne wspomnienia po fajnych kolegach Proponuję żebyś kupił pampersy i nosił po dwa - jeden na d,,e drugi na ustach bo kał wylewa ci się nie tylko odbytnicą. Dla głupców uważającyh się za inteligencję chętnie pozostanę głupkiem . Ja drogi głupcze mogę się z ciebie śmiać bo z nas dwóch to mnie można zaprosić do rozmowy i sprawdzić moja wiedzę samodzielnie i dlatego jestem w owych 10 promilach których stać na to żeby siępod swoją opinią podpisać - bo potrafię ją obronić na kazdej ulicy tego miasta w rozmowie z setkami Elblążan . Ciebie na to nie stac co świadczy najlepiej o tym jak puste są twoje zwidy , Co do odszkodowań to pierwsze już wygrałem od Pana Kancelarczyka - chcesz się ustawić w kolejce ? O ile wiem to tylko jeden artykół Eg24 miał wiecej wejśc niż moje nagranie z rozmowy z Marią Koscką. Jak zrobisz Pan materiał który obejrzy 35 000 ludzi to chętnie z Panem pogadam o dziennikarstwie ale poki co to nie bardzo jest z kim,,,,
odpowiedz oceń komentarz 2 19
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Stefan Batory
ponad rok temu ocena: 100% 19
35000 osób chciało zobaczyć dzieło największego durnia w Elblągu. Ciebie idioto zapraszają nie po to aby sprawdzić Twoją wiedzę, która jest na zerowym poziomie ale po to aby zobaczyć jak postępuje Twoja choroba psychiczna !
oceń komentarz 16 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 0% 18
Dzięki za słowa prawdy Ciebie widzę nie dogonię i za 1000 lat taką masz przewagę drogi "kartoflany królu "
oceń komentarz 0 16
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pepe
ponad rok temu ocena: 89%  17
dajcie spokój Mariuszkowi, jemu w pierdlu koledzy dupę przerobili na garaż i rzuciło mu się na mózg od tego parkowania.
odpowiedz oceń komentarz 16 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ śmiech na sali
ponad rok temu ocena: 100%  16
panie Lewandowski. Prezentuje pan poziom najgorszego pisowca. Inwektywy ( jeśli w ogóle wie pan co znaczy to słowo ) i obelgi to jedno w czym jest pan naprawdę mocny. Poziom intelektualny marny tak jak marna jest pana wiedza. Mniemanie o sobie za to ma pan niebotyczne. Kto z nas zatem jest mitomanem ? Samozwańczy "dziennikarz" z więzienną przeszłością. Ot cały Lewandowski.....Jeszcze jedno, albo jest pan ślepy albo głupi jeśli nie wie pan, że 99,9% internautów pisze pod nickami. Okularów pan jednak nie nosi.... Nazwiskiem podpisują się albo lanserzy albo ci, którzy zamiast wziąć się do uczciwej pracy chcą wyłudzać pieniądze na salach sądowych od innych i internautów i taki właśnie sposób na życie sobie wymyślili.....
odpowiedz oceń komentarz 21 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pepe
ponad rok temu ocena: 100%  15
No cóż, porażka pewna. Szkoda marnować głosu na tego Pana, zwłaszcza, że stoi za nim Falkiewicz i ta gnida Lewandowski - nierób, mieszacz, człowiek niegodny zaufania i klient więzienia - zwykły przestępca.
odpowiedz oceń komentarz 18 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ccc
ponad rok temu ocena: 100%  14
jak ten pan ma jakieś poglądy, to niech je gdzieś publicznie uzewnętrzni, na "Tajemniczego klienta" głosował nie będę
odpowiedz oceń komentarz 14 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ prezesP
ponad rok temu ocena: 93%  13
Ja wierzę jeszcze, że to miasto i jego mieszkańcy nie są tacy głupi by oddawać głos na tego typu ludzi jak Falkiewicz, Lewandowski i Kuchejda...a co do pana Szweda...propozycje jakie on przedstawił to czysty powrót do komunizmu. Dlań chyba się czas zatrzymał - niech ktoś mu przypomni że mamy XXI wiek!
odpowiedz oceń komentarz 14 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ śmiechna sali
ponad rok temu ocena: 95%  12
panie Lewandowski, nie życzę sobie aby nazywał mnie pan "kolegą" bo my kolegami nigdy nie byliśmy i nigdy nie będziemy. Kolegów sam sobie dobieram i to ja decyduję z kim się chcę kolegować. Jak rozumiem pan nie widzi jak wielka dzieli nas przepaść jeśli chodzi o kulturę osobistą. Więc proszę wziąć sobie moją prośbę do serca i ważyć słowa.
odpowiedz oceń komentarz 18 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 11% 11
Proszę sobie życzyć lub nie - mało mnie Pana życzenia interesują bo wbrew Pan bufonadzie mądrością Pan nie błyszczysz . Ważyć słowa potrafię a jak trzeba to i twarz za nie nadstawiam na co Panu odwagi jak widać brak. Wstydzi się Pan swojego imienia i nazwiska czy tego co Pan pisze ? Pana kultura osobista to anonoimowe hejty - no to gratuluję . Ale fakt kolegami nie będziemy - jakoś z mitomanami żle mi się rozmawia a u Pan poza fasadą przechwałek niczego pozytywnego nie dostrzegam.....
oceń komentarz 2 17
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Maria
ponad rok temu ocena: 100%  10
Pani prowadząca to z festiwalu piosenki żołnierskiej w Kołobrzegu uciekła, czy z Pałacyku z dyskoteki pana Szweda? Hellooo- Panie Edmundzie! Mamy XXI wiek - 2014 r. a nie 1980 rok. Czas zmienić scenografię! Rozumiem sentymenty ale nie róbcie z Elbląga wioski dla weteranów!!!
odpowiedz oceń komentarz 18 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ śmiech na sali
ponad rok temu ocena: 95% 9
brawo Pani Mario ! Szacun za celną dygresję !
oceń komentarz 21 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 4% 8
Pani Mario może Pani nie pamięta ale w 1980 zrodziła się Solidarność ... Uważa Pani że dziś może się zdarzyć coś podobnego ? Mi tam tego 1980 szkoda a weteranem się nie czuję - raczej jeszcze parę bitew do wygrania,,,,
oceń komentarz 1 22
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ śmiech na sali
ponad rok temu ocena: 100%  7
jeszcze większe jaja. bo tego pana - jak widać na wszystkich forach - wspiera również kolejny wyrokowiec Mariusz Lewandowski. Kręci się przy nim także Falkiewicz. Ale komitet wsparcia ! Kuchejda, Lewandowski Falkiewicz. No to dopiero byłaby prezydentura.....
odpowiedz oceń komentarz 23 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 5% 6
No kolego rok temu obaj poparliśmy Pana Wilka . Zakładasz że to taki sam złodziej i bandyta jak na przykład ja ? Uważasz że prezydentura Pana Jerzego to dalszy ciąg okradania miasta przek kolesi i wyciskania Elblążan na bilety lotnicze do Dubaju ? Kup sobie bilet do Donbasu - Putin pewnie cię pokocha....
oceń komentarz 1 20
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ śmiech na sali
ponad rok temu ocena: 100%  5
jak można zagłosować na kogoś kto zadaje się i jest promowany przez oszusta i przestępcę niejakiego Kuchejdę. To dopiero byłyby jaja gdyby ten pan został prezydentem
odpowiedz oceń komentarz 30 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 0% 4
Ten Pan zostanie Prezydentem ale dzieki prawdzie . Jeśli Sebastian zrobił coś złego / a pewnie kazdy z nas coś złego zrobił / to właśnie swoje winy odkupia pokazując prawdę o Elblągu. Może trochę czasem przejaskrawia ale ars poetica...
oceń komentarz 0 28
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Horacy
ponad rok temu ocena: 33% 3
ars coooooooo ?:-D
~ cbr
ponad rok temu ocena: 92%  2
Szwed do Szwecji. Tylko KNP!
odpowiedz oceń komentarz 23 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 7% 1
Drogi Chłopcze pomimi sympati dla Pana Adriana to jednak nie ma z Panem Szwedem żadnych szans. Ale osobiście zapytam kolegów z KNP kto robi im taką antyreklamę . Pan Jerzy Wcisła dał ci misję poróznienia prawicy żeby zwiększyć szanse lewaków i oszustów ? POstaraj się mocniej ,,,,
oceń komentarz 2 27
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.