› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Jarosław Gowin nie podpisał porozumienia z PiS

› bieżące ponad rok temu    23.09.2014
Bartłomiej Ryś
komentarzy 12 ocen 16 / 25%
A A A
 fot. Bartłomiej Ryś

Kolejna konferencja zorganizowana przez Prawo i Sprawiedliwość dotyczyła porozumienia podpisanego przez Jerzego Wilka z przedstawicielami Solidarności i Polski Razem. Na spotkaniu, pomimo obietnic, nie pojawił się Jarosław Gowin.

Czynimy to po to, by współnie działać na korzyść mieszkańców, by wspólnie dbać o nasze miasto. Aby to wszystko osiągnąć potrzebna jest współpraca. Dlatego chcemy zapomnieć o różnicach i przeszkodach, które nas dzielą. Wtedy możemy skutecznie działać dla dobra wspólnego. Niniejsze porozumienie dotyczy współpracy podczas kampanii do Rady Miejskiej w Elblągu oraz poparcia dla kandydatury Jerzego Wilka na urząd Prezydenta. Zamierzamy kontynuować współpracę także po wyborach w kadencji 2014/2018 – tak brzmiała treść porozumienia odczytana przez Renatę Kobielę, przedstawicielkę Polski Razem Jarosława Gowina.

Podpisy pod nim złożyli wszyscy obecni na konferencji. Kobiela dodatkowo poinformowała, że jedynym kandydatem Polski Razem na urząd Prezydenta Elbląga jest aktualny włodarz – Jerzy Wilk. Oznacza to, że ugrupowanie nie wystawia swojego kandydata.

Dziennikarze pytali również o domniemany rozłam w „Polsce Razem” i odejściu elbląskich przedstawicieli tego ugrupowania do EKO. Kobiela zdementowała te informacje:

- Nie ma mowy o żadnym rozłamie. Nie ma żadnego rozłamu. Oświadczenie jakie zostało złożone, złożyła osoba indywidualnie, we własnym imieniu. Pan Piotr Opaczewski nie jest członkiem partii Polska Razem, nie jest jej pełnomocnikiem. Każdy jest obywatelem tego miasta i może sobie oświadczać co chce.

+ 4 głosów: 16 (25%) 12 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (12)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ generał ferreira
ponad rok temu 12
Głosujmy na PiS, zjednoczoną prawicę!
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Czas zmian
ponad rok temu ocena: 0%  11
Tylko Kongres Nowej Prawicy jest szansą radykalnej zmiany gospodarczej w naszym mieście. Pewnej kreatywności i oderwania od skostniałych wojenek. Dość kolesiostwu, Dość układom, Dość marnotrawstwu środków. Wszelkie niby obywatelskie ruchy w tym mieście są manipulowane przez ukryte partyjne układy. To oni im sypią kasę na kampanię. Młodzi ludzie tego nie kupują. Głosują na KNP.
odpowiedz oceń komentarz 0 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ KiKA
ponad rok temu ocena: 75% 10
buhahahahahahahhaha, Kongres Nieudaczników i Populistów alternatywą buhahahahahahahah uśmiałem się do łez!
~ Terminator
ponad rok temu ocena: 91%  9
Pewnie po Gownie i Solidarnościa dojda nastepni Prawica zbiera sily a PO i KWW sa osamotnieni bo nikt nie bedzie sie laczyc z ludzmi co robia tylko same szkody i dbaja o swoje interesy
odpowiedz oceń komentarz 10 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wybory 2014
ponad rok temu ocena: 50%  8
Nie głosujmy na PIS
odpowiedz oceń komentarz 8 8
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wyborcy
ponad rok temu ocena: 36% 7
Ja i cała moja rodzina odda głos na PiS, bo chociaż ostatnio na nich nie głosowaliśmy, to widzimy że oni się dla ludzi bardzo starają.
~ Kronikarz
ponad rok temu ocena: 56%  6
Kiedyś było "Teatrzyk Zielona Gęś Zaprasza" - dzisiaj jest " Teatrzyk Głupia Gęś Przestrasza"
odpowiedz oceń komentarz 5 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ maron
ponad rok temu ocena: 54%  5
to jakaś fikcja, porozumienie z jednoosobowymi strukturami partii... kpina... no ale ciemny lud może się nabierze.
odpowiedz oceń komentarz 7 6
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ sedno sprawy
ponad rok temu ocena: 56%  4
Pani Renato - kłamie mani jak prawnik. Wiele osób sie zaangażowalo za własne pieniadze w pani kampanię. pan Piotr woził Gowina z lotniska do Elblaga i Olsztyna za swoje pieniadze a pani mówi dzisiaj ze jeso prywatna osoba i może składać oswiadczenia jakie chce. Wszyscy wycofali swoje deklaracje i jest pani jedynym członkiem PR w Elblagu. Kłamie pani czynicznie - wstyd.
odpowiedz oceń komentarz 9 7
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ King
ponad rok temu ocena: 79%  3
Ale porozumienie jest :) a te partie skonczyly na wlasne zyczenie jak np Samoobrona przez afere ziemska a Gowin jest czlowiekiem inteligentym i wiedzial ze warto bylo dolaczyc do Zwyciezcow i to Uczciwych zwyciezcow
odpowiedz oceń komentarz 11 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ KiKa
ponad rok temu ocena: 33% 2
Gowin sprzedaje się każdemu, kto jest bliżej koryta i zmienia poglądy jak kapryśna kobieta! Inteligentny to może i jest, ale to zwykły karierowicz - już jest spalony!
~ klik
ponad rok temu ocena: 75%  1
Kto przystaje do PiS-u, ten kończy jak LPR i Samoobrona.
odpowiedz oceń komentarz 18 6
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.