› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

KNP jako pierwszy zarejestrował swoich kandydatów

› bieżące ponad rok temu    4.10.2014
Bartłomiej Ryś
komentarzy 32 ocen 116 / 96%
A A A
 fot. nadesłane

W ostatnim artykule, bazując na nieoficjalnych informacjach, zastanawiałem się kim może być kandydat na prezydenta z ramienia Nowej Prawicy. Dziś już wiemy, że to właśnie partia pod dowództwem Janusza Korwin-Mikke jako pierwsza zarejestrowała swoich kandydatów do Rady Miasta. Wkrótce też poznamy kandydata na prezydenta tej partii.

Kim on jest? Meger, Szydlarski, czy może inne nazwisko? Tego nadal nie wiemy. Potwierdzona jest natomiast informacja na temat rejestracji listy kandydatów na radnych. Nowa Prawica zrobiła to jako pierwsza.

- KW Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke jest pierwszym komitetem wyborczym w Elblągu, który zarejestrował swoje listy kandydatów na radnych. KNP wystawi łącznie 26 kandydatów we wszystkich okręgach do Rady Miasta. Jedynkami Nowej Prawicy będą: Tomasz Kaczkowski, Adrian Meger, Łukasz Nosarzewski, Michał Szydlarski oraz Adam Tomczak. W najbliższym czasie zostanie przedstawiony także kandydat KNP na prezydenta Elbląga - informuje Adrian Meger, KNP Elbląg.

Kiedy poznamy nazwisko kandydata? Według, ponownie, nieoficjalnych informacji w przyszłym tygodniu na konferencji. Edmund Szwed? Kandydat KNP? Czy może któryś z nich okaże się czarnym koniem tych wyborów?

Wszystko okaże się już w najbliższym czasie.

+ 111 głosów: 116 (96%) 5 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (32)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Wilczyca Szwedowska Korwinowska
ponad rok temu ocena: 27%  32
Polska dla ,,,,, Gęby jak z Bałtyckiej,,,,, Pozdrawiam Prawdziwych Patriotów a nie karierowiczów Korwin już nie krzyczy w UE tylko tańczy jak Mu grają
odpowiedz oceń komentarz 6 16
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ tylko pytam
ponad rok temu ocena: 32%  31
Mnie tylko ciekawi, jakie panowie mają wykształcenie, gdzie zdobyte, jakie są ich osiągnięcia. Nie wybierajmy kota w worku.
odpowiedz oceń komentarz 10 21
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ichigo
ponad rok temu ocena: 75% 30
Każdy z nich ma swój profil na fb, możesz napisać do nich na pw, na pewno ci odpowiedzą na każde twoje pytanie. Pozdrawiam
oceń komentarz 18 6
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ v1
ponad rok temu ocena: 38% 29
Ichigo........to nie ja powienienem wyrywac informacje o nich, tylko oni powinni mnie zachecić do głosowania na siebie.Jak zrozumiesz podstawowe zasady, to odnajdziesz właściwą drogę.Pozdrawiam.
oceń komentarz 9 15
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ichigo
ponad rok temu ocena: 83% 28
v1 - owszem, każdy kandydat powinien zamieścić krótkie info o sobie czy to na ulotkach kampanii wyborczej czy nawet w internecie. Zgadzam się z tobą. Jednakże w dobie internetu każdy może wejść na profil kandydata i zobaczyć jego kwalifikacje, zainteresowania oraz program wyborczy. Z tego co wiem wybory niedługo i zapewne gdy tylko zacznie się kampania każdy kandydat czy to z KNP, PiS czy innej partii będzie musiał się przedstawić tak, aby można było się zaznajomić jakie są opcje do wyboru. Jeśli natomiast nie chcesz czekać to polecam ci filmu autorstwa Michała Szydlarskiego, są na yt, a jeśli chodzi o nasz elbląski oddział KNP to na bogatym są o nich artykuły. Dodam jedynie, że jako wyborca masz prawo do tego, by wymagać informacji na co głosujesz. Więc to nie tak, że osoba ma cię przekonać czy zachęcić do głosowania na kandydata, ta osoba ma ci wypunktować krok po kroku co dana partia może zrobić dla ciebie. W końcu to ty wybierasz swoją przyszłość i to ty masz oczekiwania.
oceń komentarz 15 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ NoName
ponad rok temu ocena: 89% 27
Jakoś nie miałem problemu ze znalezieniem informacji na ich temat.
oceń komentarz 17 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Maciuś
ponad rok temu ocena: 80% 26
Wszystkiego będzie dopiero październik jest człowieku czego ty wymagasz. PO, PIS, SLD też jeszcze nie przedstawiło kandydatów
~ Kronikarz
ponad rok temu ocena: 22%  25
Te chłoptasie z KNP nie dość że uzbierali po pieciu kandydatów na listę to jeszcze nie znają ordynacji i nie wiedza że parytet dziala w dwie strony. Przy rejestracji musieli skreślać kobiety z listy bo brakowało im facetów. totalna dzicinada
odpowiedz oceń komentarz 8 28
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wer
ponad rok temu ocena: 92% 24
Zmień dilera, bo motasz się w zeznaniach...
oceń komentarz 24 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ KNP
ponad rok temu ocena: 58% 23
Nie mieliśmy problemów z kobietami i nikogo nie wykreślaliśmy. Mity greckie - opowiadasz.
~ Korwinolog
ponad rok temu ocena: 70% 22
Kronikarzu. Powiedz skąd wiesz że KNP ma po 5 kandydatów na listach? Skąd masz takie wiadomości że ujawniasz treść list KNP?
~ Al23
ponad rok temu ocena: 82%  21
W końcu ktoś w normalnym wieku. Mają mój głos!
odpowiedz oceń komentarz 28 6
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ololo
ponad rok temu ocena: 29%  20
Piękne szydercze uśmiechy, tylko gestu Kozakiewicza brak dla młodzieży wszechpolskiej, wyznawców totalitaryzmu i wielbicieli imperium rosyjskiego!
odpowiedz oceń komentarz 11 27
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ NoName
ponad rok temu ocena: 85% 19
Komentarz typowego wyborcy PO. Tylko plucie jadem bo brakuje jakichkolwiek argumentów i haków. Rząd Platformy Obywatelskiej jest z ciebie dumny obywatelu. Ale nie trać więcej czasu na pisanie komentarzy, tylko wracaj do pracy bo twój ukochany rząd czeka aż posłusznie na dwóch łapkach oddasz im połowę swojej pensji.
oceń komentarz 23 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ obiektywny
ponad rok temu ocena: 6%  18
Komentarz niezgodny z regulaminem.
odpowiedz oceń komentarz 1 15
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Igor.K
ponad rok temu ocena: 78%  17
No trzeba przyznać szybcy są. Też w tym roku oddam głos na KNP, zwłaszcza że PO wystawia Wróbla-śmiech na sali
odpowiedz oceń komentarz 28 8
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rój Much
ponad rok temu ocena: 82%  16
Dlaczego dziś tu tak mało hejterów? Czyżby wynikało to z weekendu i pozamykanych urzędów? Od razu widać, że to głównie urzędasy plują na KNP, który jest ostatnią nadzieją dla Polski i Elbląga.
odpowiedz oceń komentarz 27 6
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wróbelek
ponad rok temu ocena: 19% 15
A co hajtować - nie kopie się leżącego. Jak obiza granice wieku do 16 lat to moze beda mieli pełne listy
oceń komentarz 3 13
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dd
ponad rok temu ocena: 50% 14
~wróbelek, no to poczekajmy jeszcze dwa lata ;]
~ @wCzerwonym
ponad rok temu ocena: 79%  13
Głosowałem ostatnio na PO, ale po poparciu Wróblewskiego oni stali się dla mnie niewybieralni, dlatego tym razem dam szansę Nowej Prawicy.
odpowiedz oceń komentarz 30 8
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nikt
ponad rok temu ocena: 87%  12
Tak jest brawo! Jest jeszcze szansa dla Elbląga i całej Polski, to już ostatnia szansa by zapoczątkować normalność w mieście i w kraju! Nie zmarnujmy tej szansy na poprawę na lepsze, tą szansą jest KNP w tym i w przyszłym roku!
odpowiedz oceń komentarz 39 6
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Andrzej.K
ponad rok temu ocena: 87%  11
Brawo.Jestem z wami. Głosując na te same twarze od 20 lat-zawiodłem się już na wszystkich. Potrzeba nam zmian-radykalnych zmian. Ci ludzie są czyści i pozbawieni układów. Jak można w nich nie wierzyć kiedy nie mieli nigdy żadnej szansy by coś zmienić. Nie mam nic do stracenia, jest coraz gorzej. Macie mój głos i mojej rodziny :) trzymajcie się
odpowiedz oceń komentarz 39 6
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ v1
ponad rok temu ocena: 17%  10
Tak to juz jest, że pełno egzotyki przed wyborami. UPR,WiP oraz KNP dla racjonalnie myślących, to jest właśnie stracony głos. Drzewo poznacie po owocach, polityka po czynach. Prostackie zachowanie, zlepek definicji i demagogia zręcznie jak na filozofa podana, to wszystko o tych panach.Wystarczy popatrzeć na fotografie załączoną do tego artykułu - najlepsza antyreklama :).Trzymajcie się.
odpowiedz oceń komentarz 8 38
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dd
ponad rok temu ocena: 75% 9
No tak, przecież tylko profesjonalne zdjęcia są gwarantem zaufania... Zresztą, nie możemy mówić specjalnie o czynach KNP. Wręcz przeciwnie - jest to partia, która jeszcze niczego w naszym państwie nie popsuła :) Jeszcze jedna rzecz.. KNP to nie sam Korwin, któremu zdarzają się kontrowersyjne wypowiedzi. Ktoś, kto ocenia książkę po okładce nie powinien wcale głosować.
oceń komentarz 12 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ v1
ponad rok temu ocena: 25% 8
DD...Jeżeli nie Janusz KM jest moterem tej formacji, to kto? A jak zdarza sie kontrowersyjne decyzje dla Polski czy Elbląga, to kto za nie odpowie? Nie trzeba oceniać książki po okładce, gdy strony są puste. A jakie zyciorysy macie Panowie , by twierdzić ze jesteściie najlepszą opcją dla naszego miasta?
oceń komentarz 4 12
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Korwinolog
ponad rok temu ocena: 88%  7
Albert Einstein mawiał że "szaleństwem jest robić to samo i oczekiwać innych efektów" czyli tłumacząc słowa wielkiego naukowca można śmiało powiedzieć że głosowanie na PO to głos zmarnowany. KNP ma program w którym chce gruntownych zmian w Polsce. Więc drogi POlitologu głosowanie na PO jest jak najbardziej głosem zmarnowanym ponieważ taki głos nie daje zmian tylko podtrzymuje stary porządek.
odpowiedz oceń komentarz 46 6
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wer
ponad rok temu ocena: 90%  6
Nowa Prawica to jedyna alternatywa dla obecnego ukłądu, a głosy oddane na pseudoobwyatelskie komitety typu EKO czy Obywatelski Elbląg to głosy zmarnowane, bo nie mają żadnych szans na przekroczenie progu.
odpowiedz oceń komentarz 45 5
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ POlitolog
ponad rok temu ocena: 17%  5
Zaledwie 26 kdydatów na 50 możliwych miejsc na listach, znaczy się słaby komitecik z którym niewielu elblążan chce mieć coś wspólnego! No i te czarne koszule jak w nazistowskiej bojówce! Reasumując głos na KNP to głos zmarnowany i nie mają żadnych szans w wyborach!
odpowiedz oceń komentarz 11 54
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kokosz.N
ponad rok temu ocena: 93% 4
Tak,tak wiemy, że zawsze idziecie na ilość. Im więcej przy korycie tym więcej głosów z rodzin i budżetówki. Dziś tylko dzięki zniechęceniu ludzi do polityki i przeogromnej armii urzędników jesteście przy władzy.
oceń komentarz 37 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ichigo
ponad rok temu ocena: 93% 3
Rozumiem, że POlitolog broni układów w Elblągu. Od wielu lat rządzą układy i jak to mądrze powiedział Einstein, oczekiwać innych rezultatów głosując ciągle na to samo to prawdziwy idiotyzm. Nie mają nic do zaoferowania ? a kto ma ? PiS, PO, PSL, SLD ? oni są dla stołków i dla koryta.
oceń komentarz 40 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gifas
ponad rok temu ocena: 35% 2
ej no ;d hitlerjugend mialo inne koszule :P
oceń komentarz 6 11
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Macius98
ponad rok temu ocena: 89%  1
Brawo chłopaki!
odpowiedz oceń komentarz 58 7
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.