› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Kolejne wybryki posła Adama Hofmana

› bieżące ponad rok temu    8.11.2014
Marcin Pszczółkowski
komentarzy 13 ocen 9 / 100%
A A A
 fot. Marcin Pszczółkowski

Adam Hofman (PiS) dobrze jest znany elblążanom. Jednak z nie najlepszej strony. Poseł lubi wprost wpadać w kłopoty. Jednak tym razem konsekwencje mogą okazać się dla niego dość poważne. Właśnie został zawieszony w prawach członka swojej partii. Nie jest też już rzecznikiem PiS.

Elblążanie dobrze znają wybryki posła Adama Hofmana. W ubiegłym roku, podczas kampanii samorządowej, posła przyłapali dziennikarze, gdy w stanie wskazującym na spożycie alkoholu zaczepiał kobietę na ulicach Starówki. Później na trawniku załatwiał swoje potrzeby fizjologiczne.

W tym roku zaś nie wykazał się dobrym humorem, i gdy od jednego z dziennikarzy na spotkaniu mieszkańców z Jarosławem Kaczyńskim otrzymał złoty nocnik, natychmiast przerwał spotkanie. Tym razem jednak kłopoty może mieć znacznie większe.

Adam Rogacki, Adam Hofman i Mariusz Antoni Kamiński zostali zawieszeni w prawach członka partii po aferze związanej z lotem do Madrytu. Najpierw pojawiły się doniesienia dotyczące spożywania własnego alkoholu na pokładzie samolotu i awanturowania się z załogą przez polityków PiS i ich żony. Następnie okazało się, że parlamentarzyści zgłosili do kancelarii Sejmu wyjazd do Madrytu samochodem, po czym po wydarzeniach na pokładzie samolotu linii Ryanair okazało się, że na posiedzenie komisji zagadnień prawnych i praw człowieka Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy polecieli tanimi liniami.

TVN ustalił ponadto, że politycy nie uczestniczyli we wszystkich spotkaniach i obradach. Kamiński miał być obecny tylko na przedpołudniowym spotkaniu 30 października. Z kolei Rogacki i Hofman zarejestrowali się dopiero po południu i natychmiast opuścili budynek parlamentu. Nie weszli nawet do sali, gdzie odbywało się spotkanie.

- PiS ma wysokie standardy. Gdy sprawa wyszła na jaw, posłowie zostali zawieszeni przez Jarosława Kaczyńskiego. To nas różni od PO – zaznaczył Marcin Mastalerek, obecny rzecznik PiS. - Dziś jedyną możliwością statutową, przy prowadzeniu kampanii wyborczej, jest zawieszenie. Jeżeli potwierdzą się fakty przedstawiane przez media, będą rzeczywiście nie do obrony - dodał.

Rzecznik partii podkreślił, że sąd partyjny ma się zebrać w jak najszybszym terminie. - Mamy kampanię wyborczą, w jej trakcie sąd się nie zbierze - podkreślił.

źródło: TVN

+ 9 głosów: 9 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (13)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Na zawsze Elblążanin
ponad rok temu ocena: 14%  13
Tylko PiS jest szansa dla Elbląga bo platformersi niestety jak to pokazały ostatnie lata sa bardzo szkodliwi dla naszego miasta
odpowiedz oceń komentarz 1 6
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ sci-fi elblag
ponad rok temu ocena: 100%  12
Hehe adasia zawiesili za członka - podobno jest za co :)
odpowiedz oceń komentarz 7 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kobi obrońca
ponad rok temu ocena: 40%  11
Kobi jeśli jest to niewielka wpadka to dołącz do nich - to na pewno twój styl - obrońco od siedmiu boleści
odpowiedz oceń komentarz 4 6
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kobi
ponad rok temu ocena: 20% 10
No masz racje wpadka Hoffmana jest wieksza od wpadki Sikorskiego co zrobil z Polski posmiewisko i wpadka rzadu jak zostali nagrani w knjpie " afera tasmowa " to sa dla ciebie male wpadki co sa nie odczuwalne bo polskie media zamiataja to pod dywan bo rzadu nie mozna atakowac
~ Kobi
ponad rok temu ocena: 21%  9
I tak w porownaniu do PO to sa niewinne wpadki co nie maja zadnego negatywnego wplywu na kraj
odpowiedz oceń komentarz 3 11
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ plif
ponad rok temu ocena: 92%  8
No i taki jest PIS.Jedna wielka banda -kłamców,oszustów.
odpowiedz oceń komentarz 11 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Molibden
ponad rok temu ocena: 90%  7
No cóż taki jest PiS! Wilk na taśmach prawdy też się obnażył. Dla mnie to szok że 30% ludzi w tym kraju toleruje to, że to bydło zamiast pracować za nasze pieniądze chleje na umór i perfidnie śmieje się nam w twarz wmawiając że tylko oni mogą ten kraj uratować! To jest jawne plucie w twarz społeczeństwu!
odpowiedz oceń komentarz 18 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zniesmaczona
ponad rok temu ocena: 82%  6
Tacy są właśnie politycy PIS-u! Niech Kaczyński nie ściemnia, że nie wiedział, co jego kolesie robią i jakimi są ludźmi- nigdy w to nie uwierzę! Wilk też długo ściemniał, że jest wzorem katolika!
odpowiedz oceń komentarz 14 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jaPolak
ponad rok temu ocena: 8%  5
Mały wybryk w odniesieniu do wybryków ludzi PO, którzy kradną, tworzą afery, zdradzają Polskę. A kara niewspółmierna. Ale jak mi powiedział jeden z polityków elbląskiej PO: "Gdyby nas mieli zawieszać, lub wykluczać z PO to nikt w partii by nie został". Ot róznica Panie red. naczelny rzeczniku prasowy PO.
odpowiedz oceń komentarz 1 11
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ john
ponad rok temu ocena: 100%  4
Po prostu złodzieje.Trzeba nazwac to po imieniu i bez ściemy.
odpowiedz oceń komentarz 11 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ miał, miał, hau, hau
ponad rok temu ocena: 100%  3
"TVN ustalił ponadto, że politycy nie uczestniczyli we wszystkich spotkaniach i obradach. Kamiński miał być obecny tylko na przedpołudniowym spotkaniu 30 października." Jeżeli Kamiński miał być obecny tylko na przedpołudniowym spotkaniu 30 października to z tego wynika, że nie musiał uczestniczyć we wszystkich spotkaniach i obradach, no chyba że miał być a nie był to inna rzecz. :-D
odpowiedz oceń komentarz 7 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ co
ponad rok temu ocena: 50%  2
przez polityków PiS i ich żony, to oni mają jedną żonę
odpowiedz oceń komentarz 4 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 74%  1
No to kariera Pana Wilka może się skończyć w doborowym towarzystwie,,,,,
odpowiedz oceń komentarz 14 5
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.