› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Marek Pilichowski odpowiada Adrianowi Megerowi

› bieżące ponad rok temu    13.11.2014
Redakcja elblag.net
komentarzy 49 ocen 179 / 59%
A A A
 fot. elblag.net

W dniu wczorajszym tj. 12.11.2014 obejrzałem jeden z materiałów filmowych upubliczniony przez Państwa portal. Materiał dotyczył debaty kandydatów na Prezydenta Miasta Elbląga. W jednej z wypowiedzi, pan kandydat na Prezydenta Adrian w sposób lekceważący, wybiórczy i wprost wywołał moją osobę informując opinię publiczną jakobym pełnił funkcję dyrektora MPO sp. z o.o. bez kompetencji zawodowych, a jedynie jako tancerz.

Taka sytuacja w 'przeddzień' wyborów wydaje się być celową chęcią zdeprecjonowania mnie, jako kandydata do Rady Miasta Elbląga.

Taniec jest jedną z moich życiowych pasji i nie wstydzę się tego, bo i nie ma czego, jednak nie taniec był i jest podstawą moich kwalifikacji zawodowych. Dziwi mnie swoboda wypowiedzi pana Adriana, który jak można zauważyć, nie podjął wysiłku sprawdzenia doświadczenia zawodowego i wykształcenia osoby, którą wywołuje publicznie tonem lekceważącym pomijając podstawowe fakty dotyczące tematu rozmowy.

Mając powyższe na względzie oraz mając prawo i chcąc zdementować insynuacje jakobym jedynie jako tancerz, bez kwalifikacji prowadził jedną z najważniejszych spółek miejskich, przesyłam w załączeniu swoje cv licząc na to, że rzetelność dziennikarska Państwa portalu spowoduje pojawienie się zarówno mojego listu do Państwa jak i załączonego cv.

Jednocześnie nasuwa się pytanie jakimi osiągnięciami zawodowymi, a może jakimiś sportowymi może pochwalić się pan kandydat na Prezydenta Adrian?

Marek Pilichowski

+ 105 głosów: 179 (59%) 74 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (49)

  Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ :(
  ponad rok temu ocena: 40%  49
  16 komentarzy - jedna i ta sama osoba , 6 komentarzy - to samo, tylko nick za każdym razem inny, dalej nie chce mi się liczyć, normalne żal, żal i jeszcze raz żal...
  odpowiedz oceń komentarz 2 3
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ blebleble
  ponad rok temu ocena: 28%  48
  Chyba wszyscy wyborcy mają bielmo na oczach-nie widzicie i nie chcecie słyszeć tych bredni, braku kompetencji-co to za argumenty;wykształcenie prawnicze???? dyrektor zarządzający spółką godpodarczą i ośmielający jeszcze komentować..... Plują nam w twarz a wszyscy się oblizują...ohyda
  odpowiedz oceń komentarz 5 13
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Krzyś
  ponad rok temu ocena: 76%  47
  Prawo Panie Pilichowski!! Nie wolno przemilczać krętactw i pomówień.
  odpowiedz oceń komentarz 16 5
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ tola
  ponad rok temu ocena: 36%  46
  Nie wiem co takiego zachwycającego jest w CV Pilichowskiego? Niczym nadzwyczajnym pochwalić się nie może. NIESTETY. Może warto zejść na ziemię? Z czym do ludzi?
  odpowiedz oceń komentarz 10 18
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ;)
  ponad rok temu ocena: 61% 45
  Tola dawaj swoje, byle prawdziwe, bedziem podziwiać jeśli potrzebujesz podziwiania ;) albo dawaj zdjęcie. Chyba nie chodzi tutaj o chwalenie się tylko o odpowiedź i prawdę. Przeczytaj artykuł zanim napiszesz :)
  oceń komentarz 11 7
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ tola
  ponad rok temu ocena: 41% 44
  no właśnie niczym szczególnym Pilichowski pochwalić się nie może
  oceń komentarz 7 10
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ tola
  ponad rok temu ocena: 44% 43
  no właśnie niczym szczególnym Pilichowski pochwalić się nie może
  ~ dzik
  ponad rok temu ocena: 69% 42
  Tola ty się pochwal. Ciągle nie rozumiesz że tu nie chodzi o chwalenie tylko zdementowanie zarzutów. A może ty nie rozumiesz tego słowa? sprawdź w słowniku
  ~ wniosek
  ponad rok temu ocena: 70%  41
  Bestronnie,- Oj nieładnie panie Megier, nieładnie- czy zazdrość za panem przemawia, że pana wykształcenie jest chyba skromniejsze i bez pasji.Mam nadzieje, że to tylko brak doświadczenia.
  odpowiedz oceń komentarz 19 8
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ZOYA
  ponad rok temu ocena: 68%  40
  Marku nie wiem czemu zniżyłeś sie i wdałeś w ten dialog, to bez sensu i nie w twoim stylu, ten chłopak to nie ta półka jak zwykłeś mówić ale pewnie wiesz co robisz. A pan Adrian jak widać nie wie z kim tańczy.
  odpowiedz oceń komentarz 17 8
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ spox
  ponad rok temu ocena: 58%  39
  Chłopaczku do rzeczy, jak masz o czym mówić to mów. Nie bierzesz jednego pod uwagę, że są osoby nieskazitelnie czyste i tu niestety twoja porażka, chyba że ktoś coś wymyśli bo jak wiemy to ostatnio i takie zdarzenia miały miejsce. Pozdrawiam wilka.
  odpowiedz oceń komentarz 14 10
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Beka z PO
  ponad rok temu ocena: 26%  38
  Prawda jest w artykule o finansowaniu partii na stronie głównej - tam odsyłam zaineresowanych. Tam jest najlepsze CV i rekomendacje do obejmowana stołków. Wy naprawdę myślicie, że pogrywacie z chłopaczkami i idiotami??? Będzie bolało!!!
  odpowiedz oceń komentarz 6 17
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ale strach
  ponad rok temu ocena: 65% 37
  NIE STRASZ NIE STRASZ BO SIĘ ...... wiesz......
  oceń komentarz 13 7
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Makaron
  ponad rok temu ocena: 77%  36
  Panie Marku wiadomo było, że odwołanie Pana ze stanowiska dyr. MPO byla decyzją polityczną Pana Wilka. Szkoda, bo ten Pan nie liczy się ani z miastem, ani z jego mieszkańcami. Przedkłada interes prywatny ponad dobro miasta. Bo jak nazwać decyzję, kiedy udowadnia Pan, że Spółka wychodzi na prostą, a później wchodzi kolejny dyr. z nepotycznego nadania obecnie urzędującego Prezydenta i firma nagle jest w tak kiepskiej kondycji, że zamierza wyprzedawać majątek. Jeśli Pana kwalifikacje, które przeczytałem, były niskie, to proszę, aby Pan Wawryn przypomniał o swoich kwalifikacjach, to je porównamy. Kwalifikacje są jednak bez znaczenia, jeśli ktoś jest kompetentny, bo umiejętności menedżerskie można nabyć w trakcie pracy zawodowej, o ile piastuje się ważne stanowiska. Niestety dla ludzi z PiSu to bez znaczenia, pokazali to niedawno trzej posłowie PiSu, jak dbają o kraj i jego budżet!
  odpowiedz oceń komentarz 24 7
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ oburzony
  ponad rok temu ocena: 24%  35
  niech pan w koncu przestanie zrywac i zaklejac innych bo trafi pan w koncu do sądu
  odpowiedz oceń komentarz 7 22
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ pomocnik
  ponad rok temu ocena: 83% 34
  za takie oszczerstwa oburzony sam możesz trafić do sądu. Przemyśl coś zanim napiszesz.
  oceń komentarz 15 3
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Marek Pilichowski
  ponad rok temu ocena: 72%  33
  Bardzo dziękuję wszystkim za pozytywne komentarze, za te pozostałe nie dziękuję. Ta polemika nie musiała mieć miejsca, świadczy ona tylko o poziomie naszych niektórych kandydatów. Nie znam Pana Adriana i nie miałem z nim do czynienia ale już wiem, że to nie jest mój typ na Prezydenta. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam. Ps. Liczę na Państwa głosy w Niedzielę.
  odpowiedz oceń komentarz 26 10
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Bryza
  ponad rok temu ocena: 70%  32
  Panie Marku, ma Pan mój głos!
  odpowiedz oceń komentarz 23 10
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ pawel_elb
  ponad rok temu ocena: 71%  31
  Każdy to wie, że osoba , która potrafi pogodzić obowiazki zawodowe ze swoja pasją, czy innymi zainteresowaniami, jest osobą poukładaną. Pan Pilichowski bedąc dyrektorem MPO udowodnił swoja pracą, że nawet niere3ntowny zakład może wyjść na prostą, nawet najmniejszy zysk, powtarzam ZYSK, powoduje, że miasto nie musi dokładać do danej spółki. Obecny prezydent w sposób bezprawny i pozbawił MPO mądrego dyrektora, który powoli ale uparcie wyciągał MPO z dołka, a teraz... zobaczcie Państwo sami majatek wystawiono na sprzedaż. Nawiasem mówiąc panie Marku, nie ma sensu dyskutować , prawda sama sie obroni.
  odpowiedz oceń komentarz 22 9
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ rekruter
  ponad rok temu ocena: 36%  30
  Jak by Pana kwalifikował jakikolwiek headhunter to zostałby Pan zdyskwalifikowany w przedbiegach. CV chyba pisane lub kopiowane w pośpiechu - nie sprawdził Pan czy daty dobrze napisane - przykro mi CV do kosza ( wskazuje to na niedbalstwo )
  odpowiedz oceń komentarz 17 30
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ojej
  ponad rok temu ocena: 77% 29
  O Bóg kadr odezwał się w końcu. Za brak przecinka cv do kosza, gratulacje a jak kandydaci i prezydenci nie mają wykształcenia i doświadczenia to ok? BRAWO widać że PIS
  oceń komentarz 20 6
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ z liściem na głowie
  ponad rok temu ocena: 86% 28
  wilk dyskwalifikuje i bez tego. nie ma siły robią co chcą
  oceń komentarz 19 3
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ 654
  ponad rok temu ocena: 67% 27
  Panie mądry rekruter, zanim pan ocenisz to popatrz pan na siebie. Jakby piszemy razem, chociaż bardziej pasuje tutaj Jakbym a najlepiej gdybym, a poza tym chyba nie o to tutaj chodzi i tak wydaje mi się że pan Pilichowski udostępnił więcej niż musiał za co chylę czoła.
  ~ pracownik
  ponad rok temu ocena: 42%  26
  Pan Pilichowski zrobił sobie darmową reklamę w internecie - czyżby szukał pracy. A czy redakcja zamieści też moje CV - również szukam pracy.
  odpowiedz oceń komentarz 25 35
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ha
  ponad rok temu ocena: 64% 25
  to też zrób sobie reklamę, pokaż swoje cv
  oceń komentarz 30 17
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Kolega
  ponad rok temu ocena: 63%  24
  Marek po co to robisz ?Przecież ten chłopiec nie dorasta Tobie do pięt
  odpowiedz oceń komentarz 36 21
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ dzięki
  ponad rok temu ocena: 68% 23
  Zawsze doceniaj przeciwnika i nie udawaj że deszcz pada jak na ciebie plują
  oceń komentarz 30 14
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ pomysłowy
  ponad rok temu ocena: 66%  22
  Ty adrian weź se skopiuj te cv to będziesz wiedział jak pisać co?
  odpowiedz oceń komentarz 37 19
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ mama
  ponad rok temu ocena: 55%  21
  Adrianek synku ty i za 100lat nie będziesz miał takiego cv
  odpowiedz oceń komentarz 39 32
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ;)
  ponad rok temu ocena: 66%  20
  A kto tego Adrianka słucha i ogląda ? Wyznaję zasadę nie ruszaj g... bo sam się pobrudzisz
  odpowiedz oceń komentarz 42 22
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Beka z PO
  ponad rok temu ocena: 43%  19
  Nie kompromituj się chłopaku i pokaż kroki Booggi-Wooggi.
  odpowiedz oceń komentarz 30 40
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ obserwator
  ponad rok temu ocena: 59% 18
  Widzę że chłopcy od Adrianka są agresywni, może to nowy szczep PIS-u tylko jeszcze o tym nie wiedzą.
  oceń komentarz 39 27
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ wer
  ponad rok temu ocena: 37%  17
  uderz w stół a nożyce się odezwą. brawo Adrian za zaoranie platfusów!
  odpowiedz oceń komentarz 25 42
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ znajoma w temacie
  ponad rok temu ocena: 75%  16
  Panie Marku zrobi pan tam porządek w tej radzie miejskiej bo się rozpuścili jak.......
  odpowiedz oceń komentarz 39 13
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ewelina k
  ponad rok temu ocena: 67%  15
  zabierzcie tego Wcisłe.!!!!
  odpowiedz oceń komentarz 20 10
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ turban
  ponad rok temu ocena: 51%  14
  korwin mikke niesiony fala wielkiego bumu mial naprawde szanse zaistniec w elblaskim ratuszu jednakze wystawiajac magera jako kandydata na prezydenta strzelil sobie korwin w leb. A szkoda. najpierw kongres nowej prawicy powinien przeprowadzic kasting i konsultacje na swojego kandydata.
  odpowiedz oceń komentarz 39 37
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Beka z PO
  ponad rok temu ocena: 50% 13
  Nie udawaj zatroskanego urzędasie
  oceń komentarz 33 33
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ zmk
  ponad rok temu ocena: 44% 12
  Masz rację turban, trochę przegieli z tym dzieciakiem ale oni mają takie fantazje
  oceń komentarz 26 33
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ kompan
  ponad rok temu ocena: 64%  11
  Meger pewnie ledwo podstawówkę skończył a i tańczyć też nie umie :)
  odpowiedz oceń komentarz 38 21
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Zatroskany o Elbląg
  ponad rok temu ocena: 56% 10
  Ale coś chyba umie? czy nic?
  oceń komentarz 23 18
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Jolka
  ponad rok temu ocena: 70%  9
  Ja też głosuję na Pilichowskiego
  odpowiedz oceń komentarz 44 19
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ koleżanka
  ponad rok temu ocena: 80%  8
  Marek nie daj się - popieram w całej rozciągłości.Nie dla PIS
  odpowiedz oceń komentarz 43 11
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ do Adrka
  ponad rok temu ocena: 49%  7
  Adrian dawaj swoje cv, pokaż im wszystkim
  odpowiedz oceń komentarz 23 24
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ odp.
  ponad rok temu ocena: 82% 6
  hahaha jakie cv? co to jest?
  oceń komentarz 32 7
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ pracuś
  ponad rok temu ocena: 11%  5
  Michaś jest w porzo :)
  odpowiedz oceń komentarz 5 41
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ mąż
  ponad rok temu ocena: 67% 4
  Agnieszka?
  ~ pracownik
  ponad rok temu ocena: 62%  3
  Panie Pilichowski, czekamy na Pana w MPO. Obecny dyrektor przyniesiony w teczce przez Wilka doprowadza nasz zakład do bankructwa.
  odpowiedz oceń komentarz 43 26
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ św.
  ponad rok temu ocena: 56% 2
  Święta racja a może tylko racja bo z tą świętością to różnie
  oceń komentarz 19 15
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ NIcki
  ponad rok temu ocena: 51%  1
  Ten Adrian M. to na debatach wyglądał tak jakby prosił wszystkich świętych żeby mu tylko pytania nie daj boże nie zadali......;)
  odpowiedz oceń komentarz 41 39
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
  Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.