› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Marian Podziewski dokończy kadencję wojewody

› bieżące ponad rok temu    18.12.2014
Informacja prasowa
komentarzy 1 ocen 2 / 100%
A A A

Wojewoda warmińsko-mazurski Marian Podziewski nie obejmie mandatu posła po Zbigniewie Włodkowskim z PSL, który został burmistrzem Orzysza. Marian Podziewski pozostanie na stanowisku wojewody.

- Zdecydowałem o dalszym pełnieniu funkcji wojewody i rezygnuję z mandatu posła – powiedział Marian Podziewski. Mam nadzieję, że swoją pracą dla województwa udowadniam, że warto było zaufać mnie i Polskiemu Stronnictwu Ludowemu. Wybrałem wariant optymalny, który przełoży się na nasze wspólne dobro, na wymierną korzyść dla naszego województwa.

Marian Podziewski, który jest wiceprezesem PSL na Warmii i Mazurach zdobył w wyborach parlamentarnych w 2010 roku 5329 głosów. Był drugi po Zbigniewie Włodkowskim na liście kandydatów tej partii do Sejmu. Mandat, z którego zrezygnował, przypada teraz Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Skarbu Urszuli Pasławskiej, która zdobyła 5022 głosy.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ GOldapia
ponad rok temu ocena: 50%  1
TEn wasaty H...j to szkodnik Elblaga
odpowiedz oceń komentarz 2 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.