› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Michał Glock: Stan…na miarę naszych możliwości

› bieżące ponad rok temu    18.10.2014
Redakcja elblag.net
komentarzy 140 ocen 45 / 89%
A A A
 fot. Paweł Makowski

Czy pamiętacie pierwsze wybory prezydenckie, gdy startował Stan Tymiński i o mało ich nie wygrał? Czy pamiętacie „czarną teczkę” i partię „X” i obiecanki z kosmosu? Jakoś przyszło mi to na myśl, gdy obserwuję Pana Szweda i jego wesołą gromadkę disco-polo - pisze Michał Glock.

A na poważnie to zaniepokoiło mnie to co wyrabiają panowie z tzw. Obywatelskiego Elbląga. Coraz wyraźniej całe towarzystwo sprawia wrażenie sprzedawców ze sklepów telewizyjnych. Dziś Pan Szwed sprzedaje nam czarodziejskie ceramiczne domy. Oczywiście technologia jest unikalna i co więcej, a może to jest najważniejsze, tylko jedna firma taki produkt oferuje…. Bez komentarza.

Jak wyczytałem to panowie nawet zbudują nam tu taką fabrykę pod warunkiem, że miasto kupi od nich te domy. Normalny inwestor najpierw buduje fabrykę, a potem uszczęśliwia lokalną społeczność. Tu mamy do czynienia z czymś odwrotnym. To my mamy finansować całą zabawę. Jutro okaże się, że odpowiedzią na całe zło będzie gigantyczna spalarnia śmieci i w blasku pieców, wyziewów i hałd nieczystości będzie się nam żyło jak w niebie. Aż się boję jakie pomysły będą pojutrze.

Do tego wszystkiego panowie z Obywatelskiego Elbląga wytarli buciory w instytucję referendum lokalnego. Referendum to rzecz niezwykle ważna i powinna być wykorzystywana tylko w naprawdę kluczowych sprawach. Tylko wtedy ma to jakiś sens. Gdy się tej instytucji nadużywa to traci ona swoje znaczenie. Obym się mylił, ale może się kiedyś tak zdarzyć, że złego prezydenta odwołać się nie uda bo nikt na tą inicjatywę nie zwróci uwagi. I dlaczego? Bo Panowie Szwed, Falkiewicz i Lewandowski chcieli się za darmo polansować na mieście zdając pytania z kategorii czy chcesz być piękny i bogaty…

Półtora roku temu słyszeliśmy o tajemniczych inwestorach, którzy z teczkami pełnymi pieniędzy przebierali nóżkami, żeby tu u nas inwestować. Gdzie się oni podzieli. Toż bez względu na to kto będzie rządził mieli oni tu do nas przyjechać i zrobić nam dobrze. Może część mieszkańców jest uszczęśliwiona koncertami disco polo i kiełbaską (dosłownie wyborczą), ale czy to starczy? Czy od początku lat 90-tych nie zmieniliśmy się? Czy numer „Na Stana Tymińskiego” może u nas jeszcze wypalić?

W sumie te różne kosmiczne obietnice mnie nie martwią. Na disco nie chodzę bo nie lubię, kiełbaski jak będę chciał sam sobie upichcę. Martwi mnie natomiast żenujący poziom jaki towarzyszy tej kampanii, a zaniża go sojusznik i współpracownik Pana Szweda redaktor p. Kuchejda.

Bezprecedensowy atak na Elbląską Koalicję Obywatelską jest tak naprawdę policzkiem dla nas wszystkich. Sugestia, że EKO to ludzie nieuczciwi i tak naprawdę sprzedawczyki oraz podejrzane indywidua jest straszna tym bardziej, że jakoś przeszło to bez echa.

Co prawda powinno mi być obojętne jakim błotem obrzucani są kandydaci EKO, ale nad taką nieprawością i hucpą żaden przyzwoity nikt nie może przejść obojętnie. Dziś Pan Szwed chce naprawić Elbląg obrzucając błotem kandydatów EKO, jutro przyjdzie kolej na Pana Kowszyńskiego i na innych.

Pytam w jakim stylu chcemy, aby ta kampania przebiegała? Wzajemnych oszczerstw i sugerowania nieprawdy? Czy może lepiej merytorycznej rozmowy o programach?

Dla oczyszczenia atmosfery wszystkie komitety wyborcze powinny wyrazić solidarność z naszymi kolegami z EKO. Pan Szwed wraz z Panem Kuchejdą, którzy są odpowiedzialni za ten niesłychany atak powinni przeprosić i nie tylko dlatego, że przegrają w sądzie.

Gdyby jednak tego nie zrobili to Pana Szweda i jego kolegów powinien spotkać bojkot i ostracyzm. W pierwszej kolejności Pan Szwed nie powinien być zapraszany do żadnych poważnych debat, bo to co zrobiono z EKO aż nadto świadczy jaki z niego człowiek.

Michał Glock

+ 40 głosów: 45 (89%) 5 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (140)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Jaobatel
ponad rok temu ocena: 20%  140
Ale niektórzy popadają w panikę. Tak, urwie się wam dojna krowa i przekrety. Opluwacie Szweda ze strachy, ale i tak was kiedyś CBŚ DORWIE. Proponuję podleczyc nerwy.
odpowiedz oceń komentarz 1 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ obserwator
ponad rok temu ocena: 83%  139
ech Panie Mariuszu.... Rozczarowuje mnie Pan. Zawsze konkretny, szczery do bólu. Ale gdy jest do rozstrzygnięcia kwestia czy skopaliście temat czy było to zmęczenie rzeczywiste po tytanicznej pracy - Pan odpowiada półsłówkami. Jak pisałem poniżej cenię sobie Pana działalność społeczną ale proszę odpowiedzieć w sposób jednoznaczny. Sztabowcy w naszym kraju w czasie tego typu kampanii pracują po 10-12 godzin bo taki jest wymóg czasu czy racja stanu. I nie ma znaczenia czy zbieranie podpisów czy bieganie czy praca na kompie. Liczy się łączny czas, Wolne soboty, niedziele to samo. Według mojej wiedzy to aż tak nie był Pan zaangażowany czasowo w tamto referendum więc Panie Mariuszu - tak jak zawsze - prosto z mostu. Pracował Pan przy referendum 8-12 godzin dziennie i rzeczywiście mógł organizm nie wytrzymać presji w długim okresie czy po prostu skopaliście tamte wybory ? Dla mnie to ważna informacja przed rozstrzygnięciem kogo dziś poprzeć. Pozdrawiam
odpowiedz oceń komentarz 10 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 0% 138
Kup se chłopie okulary - pierwsze posty puszczam zazwyczaj w okolicy godziny 6 jak wstaje a ostatnie koło północy jak zasypiam , Umiesz liczyć to policz sam .
~ Paweł Kuszner
ponad rok temu ocena: 78%  137
Do Pana Szweda: Panie Edmundzie... proponuje Pan 5ha terenu na modrzewinie. Obszar ten jest obecnie nieuzbrojony, puste pole. Po 1: ciekawe jest, że preferuje Pan jedną, jedyną firmę; a są już bardzo podobnego typu rozwiązania na rynku (np: YTONG czy pustaki POROTHERM). Po 2: jest to rozwiązanie jedynie dla ścian. Fundamenty, więźby dachowe, wykończenie wnętrz będzie trzeba zrobić po kosztach rynkowych. Nie mówiąc już o infrastrukturze (drogi dojazdowe, chodniki) czy doprowadzenie mediów (woda, prąd, gaz, odprowadzenie ścieków). Nic nie bierze się za darmo z powietrza. Wszystko mają sfinansować obligacje PRZYCHODOWE czyli pieniądze na spłatę obligacji maja pochodzić od czynszów za wynajem. Nie wiem jakim cudem uważa Pan, że czynsze nie będą wysokie. Pozdrawiam i życzę więcej realizmu.
odpowiedz oceń komentarz 7 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 0% 136
Cudem matematycznym - 60 m po 2000 zł daje 120 000 zł po 6 % rocznie daje to 7200 zł podzielone przez 12 miesięcy dasje jak w pysk 600 zł. Na dwoje to po 300 zł miesięcznie, Matemetyki uczył cię Koziołek Matołęk czy nie wiesz ile wyniosi obecnie rata kredytu hipotecznego ? A ile wynosi rata plus czysz ? Lecz się licząc i nie licz na cud,,,,
~ dv
ponad rok temu ocena: 69%  135
Już dawno ludzie zauważyli niezwykłe podobieństwo tego pana do Stana Tymińskiego.To samo.Ale ludzie sa mądrzejszy i na ceramiczne domki sie nie dzadza nabrać.Sorry,.Mariuszku.
odpowiedz oceń komentarz 9 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 8% 134
Drogi Dv naprawdę jesteś dyletantem, Cegłą jest materiałem ceramicznym tylko wypalonym w niższej temperaturze i z innego materiału. Pierwsze cegły pochodzą z Mezopotamii i budowanie z nich piramidy starsze od Egipskich które stoją do dziś. A co do Szweda to tylko głupiec może porównywać kogo kto pracuje tu od od 30 lat z komandosem palestyńskim ala Stan Tymiński. Wybacz ale z głupcami nie dyskutuje jak się nauczysz czegoś o budownictwie i ludziach to się zgłoś na razie - spadaj na szczaw i mirabelki.
oceń komentarz 1 12
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ głos podwórka
ponad rok temu ocena: 75% 133
Tylko głupiec myśli że budynek składa się z samych ścian. Fundamenty, więźba dachowa, wykończenie wnętrz, stolarka.. Kto to zrobi się pytam Lewandowski?
~ Zenek
ponad rok temu ocena: 75% 132
Mamy rozumieć Lewy, że sam ze sobą nie dyskutujesz ? To z kim Ty dyskutujesz jak nikt Ciebie nie słucha gdyż wszyscy mają Cię za skromnie powiedziawszy totalnego idiotę ?
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 0% 131
Tylko głupiec bedzie w poście na kilka linijek podawał technologię budowy domu. Zapomniałeś chłopcze o instalacjach grzewczych elektoenergetycznych piwnicy wentylacji hudraulicznej czy informatycznej . Zrobią to pewnie karsnoludki z sierotką Marysią bo dziś nikt tego nie robi a domy rosną po deszczu z ziarenek fasoli ....
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 10%  130
To E. Szwed z kosmity i marzyciela stał się pewnym zwycięzcą listopadowych wyborów ? Już nie cuda wianki i 2 % ale przejecie władzy ? PiS ma lęki że straci władzę na rzecz kogoś kogo Jerzy Wilk nieopacznie lekce sobie ważył ? No Panowie na razie się rozgrzewamy co będzie za dwa tygodnie jak się rozwiniemy w wyborczej walce ? Nie dajaci się ogłupić i od razu zdajcie sprzęt wróćcie do piaskownicy klepać babki razam z Glockiem ,,,,,
odpowiedz oceń komentarz 2 19
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ obserwator
ponad rok temu ocena: 85% 129
Panie Mariuszu, ślepy, czy jednak przypisujący sobie zasługi innych ? Pisze Pan "zmęczenie referendalną kampania przyczyniło się do porażki". A ja twierdzę, że skopaliście temat przez brak zaangażowania. I nie ma Pan odwagi się do tego przyznać. Pracując dziennie po 4-6 godzin przy referendum chyba nie może nastąpić aż takie zmęczenie materiału.
oceń komentarz 11 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 0% 128
To zapraszam do zbiórki ulicznej przy minus 20 stopniach ,,,, zobaczy Pan sam . A te 4-6 godzin to skąd Pan wziął ? Ma Pan na myśli zbiórkę latanie z maluchem czy pracę przy komputerze ? Jak Pan to doda to wyjdzie Panu co zrobiliśmy i ile czasu na to poszło
oceń komentarz 0 15
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ głos podwórka
ponad rok temu ocena: 75% 127
Lewandowski wy jesteście nikim jak 2% dostaniecie to będzie cud. Szwed nie ma żadnych szans.
~ Zenek
ponad rok temu ocena: 60% 126
Nie 2% tylko 2 głosy, no powiedzmy 3 głosy bo pewnie znany nam pseudo redaktorek z e24 też na niego zagłosuje.
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 0% 125
Piszczie dalej ja poczytam ale dyskutowac z głupkami nadal nie zamierzam bo po efekcie nie po gadaniu ocenia się mężczyzn.
~ prawy i sprawiedliwy
ponad rok temu ocena: 67%  124
Popieram Glocka nie możemy dopuścić do przejęcia władzy w mieście przez .......!!! Czas ujawnić całą prawdę o ludziach stojących za Szwedem!!!
odpowiedz oceń komentarz 10 5
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ głos podwóka
ponad rok temu ocena: 75%  123
Propagandę niczym Goebbels sieje Mariusz Lewandowski.To o referendum, to gdzie kto ciężko pracuje, to o "cudotwórcy" Szwedzie, o "wiarygodnym" elbląg.24 i Kuchejdzie... łasy na poklask niczym dzieci w sklepie ze słodyczami przygarnia psa i pisze o tym artykuł. Nie damy się ogłupić swołoczu.
odpowiedz oceń komentarz 12 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ popieram dr Glocka
ponad rok temu ocena: 47%  122
No cóż człowiek ma rację i należy mu się pochwała, że miał odwagę publicznie to powiedzieć. Do sprawy panie Michale powrócimy i zainteresują się tematem odpowiedni ludzie bo temat bardzo ciekawy.
odpowiedz oceń komentarz 7 8
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jaobatel
ponad rok temu ocena: 33%  121
No właśnie panie Glock, w jakim stylu? Kto kogo opluwa najpierw. Nie znasz pan Pana Szweda a wypowiadasz się negatywnie. Porównanie do Tymińskiego świadczy o pana niskim intelekcie (doktor?). Tymiński nie był z Polski, a Szwed mieszka w Elblągu i to, że pan go nie zna ? Ja pana też nie znam?! i co? Po prostu pan się boi, że przerwie się panu błogość nic nie robienia za pieniądze i dlatego opluwa pan kandydat z z OE. Czy ja mogę powiedzieć, że pan kradnie jak pana nie znam? A ,,doktor" to ksywa? Używa pan retoryki PiSowskiej, a Pan Szwed wybory wygra!
odpowiedz oceń komentarz 7 14
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PropagandaKwitnie
ponad rok temu ocena: 72%  120
Dobre 12 pseudonimów, 12 komentarzy, a jeden autor: "homo sapiens" "czopek" "seksuolog" "pytajacy" "klasa I gimnazjum" "Norweg" "psychiatra" "animalsi" "ksiadz Robak" "pies z kulawą nogą" "czopek" "pytający" - to jeden i ten sam internauta dodający tu komentarze. Czy to dr Glock czy jego partyjny kolega? Co za debil z tego komentującego? Ile ci płacą za hejtowanie? Może się zatrudnię. Szok.
odpowiedz oceń komentarz 13 5
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ siny
ponad rok temu ocena: 64% 119
Teraz można hejterowi powiedzieć słowami Olivera Queen "You Failed this city" :)
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 0% 118
Komentarz niezgodny z regulaminem
~ homo sapiens i reszta
ponad rok temu ocena: 60% 117
Nie może być. Jak do tego doszedłeś ~ PropagandaKwitnie ? A myślałem, że nikt nie kliknie na "wpisy tej osoby" i mnie nie rozszyfruje. Po prostu jesteś geniuszem. Marnujesz się człowieku. Powinieneś otworzyć firmę detektywistyczną. :-D
~ czopek i inni
ponad rok temu ocena: 29% 116
do ~ siny A komu i jakie się miasto nie udało ? Bo ja na ten przykład mieszkam w Jegłowniku a o ile mi wiadomo to nie miasto. :-D
~ Norweg i s-ka z O.O.
ponad rok temu ocena: 50% 115
~ PropagandaKwitnie płacą mi dużo, bardzo dużo, powiem więcej płacą mi tyle, że takiej forsy Ty nigdy na oczy nie widziałeś a mianowicie zeta od literki i tyleż samo od innych znaków graficznych. P.S. Ani ja żaden dr ani kolega partyjny. Jam jest mości Onufry Zagłoba ! :-D Zatrudnić się nie możesz bo jesteś za inteligentny gdyż mnie zdemaskowałeś. :(
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 0% 114
Herbu głupek na kodze ze złamanym masztem dodaj,,,,
~ siny
ponad rok temu ocena: 0% 113
@czopek i inni ...proponuje nauczyć się angleiskiego...czy może zawsze komentujesz cos żeby tylko hejtowac nie znając znaczenia zdania ? Zawiodles to miasto...pomogłem ? czy dalej chcesz swoja polemikę tworzyć na podstawie muminkow ?
~ on11
ponad rok temu ocena: 50%  112
Ciekawa sprawa czyje interesy broni pan glock.tych zlodzieji i nieudacznikow ktorzy rzadza miastem od 25 lat? a wszyscy co popieraja glocka chyba nigdy nie odczuli biedy i bezdomnosci tez pasibrzuchy.nie macie zadnych pomyslow .Obrazacie Zreomskiego wieszcza polskiego ,a jake teraz domy sie buduje wiekszosci ze szkla podajcie swoje adresy wichrzyciele to chetnie powybijam wam szyby bo wam sa nie potrzebne , a ty glock jaki z ciebie autor przeczytaj jak piszesz odrazajaco i brudno ty jestes grafomanem tarzasz sie wblocie i nim piszesz artykuly weidz o tym ze swinia umyta zawsze wroci do blota i sie wytarza
odpowiedz oceń komentarz 9 9
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Robur3000
ponad rok temu ocena: 48%  111
To samo sobie pomyślałem o nim. Jakiś facecik z teczki sypie forsą od szemrańców. Wielu tak myśli i chyba coś w tym jest. Żadne to obywatelskie. Zresztą wszystko co ma obywatelskie w Elblągu to śmiech. Sami spadochroniarze i farbowane lisy.
odpowiedz oceń komentarz 10 11
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ on11
ponad rok temu ocena: 43% 110
a kim ty jestes nie znasz mnie a obrazasz. podaj swoje dane to spotkamy sie w sadzie tchorzu .
~ WAT
ponad rok temu ocena: 42%  109
kim w ogóle jest ten STRZASKANY DZIADEK?
odpowiedz oceń komentarz 8 11
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ on11
ponad rok temu ocena: 54% 108
A ty kim jestes ten dziadek jak ciebie jeszcze niebylo na swiecie zdobyl mistrzostwo swiata w podnoszeniu ciezarow np. a teraz menadzer niezalezny finansowo.moze ci zawpewnic prace w przyszlosci i niebedziesz musial sie sprzedawac za grosze na kometarzach bojowek
~ on11
ponad rok temu ocena: 42% 107
A ty kim jestes ten dziadek jak ciebie jeszcze niebylo na swiecie zdobyl mistrzostwo swiata w podnoszeniu ciezarow np. a teraz menadzer niezalezny finansowo.moze ci zawpewnic prace w przyszlosci i niebedziesz musial sie sprzedawac za grosze na kometarzach bojowek
~ wat
ponad rok temu ocena: 63% 106
Po prostu nie wiem kim jest. Nazwałem go tak dlatego, że tak wygląda. Nie pisze na niczyje zlecenie tylko jako były wyborca (olewam kandydatów). Swoją droga ciekawe kto zagłosuje na byłego mięśniaka z dyskoteki, który dziś wygląda jakby się urwał z podręcznika do PRu - czyli nieautentycznie. Pierwsze moje i nie tylko moje wrażenie po zobaczeniu baneru wyborczego było: nie mam pojęcia kto to jest ale wygląda na cwaniaczka.
~ głos podwórka
ponad rok temu ocena: 67% 105
Wygląda jak sprzedawca telewizorów z EURO RTV AGD co nie?
~ DoIDIOTYglocka
ponad rok temu ocena: 65%  104
Ciekawa opinia internauty "PolskiDRwykladowca". Skoro Kowszyński kłamał w sprawie wykształcenia, prokuratura powinna mu się dobrać do dupska. Poza tym ten cały dr Glock to taki doktor jak ze mnie papież. W szkole ledwo zdawał z klasy do klasy. Totalny nieudacznik i niewydarzony człowieczek. Zapewne nauczyciele pamiętają tego nieuka i warto podpytać ich o Glocka. Jedyne co potrafi to pisać - głównie kłamstwa. Potrafi też stawiać tezy ale nie poparte żadnymi dowodami. Tak jak w szkole na języku polskim. Pamiętasz Michałku? Na czyje zlecenie napisałeś Glock ten artykuł? Dalej mieszkasz z rodzicami? Czy w końcu żyjesz samodzielnie? Zbyt głupi jesteś aby przejść na własny garnuszek. Po prostu nie dałbyś rady. Poszukajcie informacji o Glocku to dowiecie się kim jest - dr z Mińska.
odpowiedz oceń komentarz 11 6
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Panie Mariuszu, udaje Pan, że nie widzi ?
ponad rok temu ocena: 73%  103
Komentarz do Pana wypowiedzi poniżej. Panie Mariuszu, cenię niezwykle Pańską aktywność społeczną ale chyba przesadza Pan z tym zmęczeniem. przy referendum o odwołanie nieudolnego prezydenta.Chyba nie było zmęczenia a zwyczajne skopanie tematu. Normalnie członkowie sztabów referendalnych czy wyborczych pracują po 16-18 godz na dobę. Pan jak sądzę z obserwacji tamtego referendum nie pracował więcej niż 6 godz dziennie. Więc trochę Pan pozłaca siebie. Jeśli jestem w błędzie natychmiast przeproszę Pana tu i teraz
odpowiedz oceń komentarz 8 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 0% 102
Skoro Pan wie wszystko lepiej to po co zabiera Pan głos ? Proszę napisać że Referendum przeprowadził Pan i czterech kolegów od brydża może ktoś w to uwierzy - ze mnie głupka proszę nie robić ja robię to lepiej od Pana. Pana obserwację proszę sobie wsadzić w buty może będzie Pan wyższy i zobaczy więcej na razie widzi Pana tyle co baba z magla parowego . Przepraszać mnie nikt nie musi - wystarczy nie pisać głupot.
~ Moje zdecydowane NIE
ponad rok temu ocena: 56%  101
Zgadzam się z autorem tekstu - p. Szwed nie budzi zaufania, szasta kasą (wątpię, że z własnego portfela) , obiecuje szklane domy... - zastanawiam się, o co tu chodzi, czyje interesy załatwia?
odpowiedz oceń komentarz 14 11
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 48%  100
Pana Glock to powszechnie znany ....z którego zwyczajem jest pisać o tym czego nie widział i wyśmiewać to czego nie wysłuchał o zrozumienie już go nawet nie podejrzewam. Głupota w krąg się puszy orgią ust - wypada przypomnieć Hołdysa głupkom pod rozwagę mądrym ku wspomnieniu,
odpowiedz oceń komentarz 14 15
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ troskliwy
ponad rok temu ocena: 58% 99
Panie Mariuszu niech pan nie kusi losu, żeby internauci nie napisali szczerze z czego jest pan powszechnie znany, moze byc panu bardzo przykro!;)
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 17% 98
Jeśli napiszą prawdę i co co mnie znają to może pomyśle ale jeśli odezwą się sprzedawczyki i hejterzy to ich zmiażdzę ich własną bronią bo mimo że chamstwa nie lubię to i nim posłużyć się umiem dość sprawnie.
~ głos podwórka
ponad rok temu ocena: 50% 97
Lewandowski jesteś niewykształconym ...... Jaką uczelnie wyższą ukończyłeś? Jaką firmę w życiu miałeś? Ilu ludzi zatrudniałeś? Jesteś jak pies co dużo szczeka ale nie gryzie - niegroźnym małym człowieczkiem. Nie odpowiadaj nawet na moje pytania bo były retoryczne - prostuj się.......
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 0% 96
Nie chce mi się z tobą gadać głupcze . Na studia nie miałem czasu bo musiałem przejąc firmę którą prowadziłem przez 15 lat. Ludzie których zatrudniałem lub z którymi pracowałem prowadzą własne firmy do dziś i nie narzekają na to czego się wtedy wspólnie nauczyliśmy. Mną się zatem nie zajmuj bo taki jestem mały i niegroźny że szkoda twojej uwago wielki anonimie dumny ze swoich osiągnięć ,,,, Pewnie są zawrotne myjnia samochodowa czy sklep z fajerwerkami ?>
~ głos ludu
ponad rok temu ocena: 33% 95
Lewatywa bingo ! Ja mam myjnię i sklep z fajerwerkami. Jesteś jasnowidzem !!!! Jednak daleko mi do Twoich osiągnięć bo w pierdlu nie siedziałem i kontaktów .....
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 0% 94
No to się postaraj moze ci wyjdzie....
~ kuba
ponad rok temu ocena: 36%  93
Słusznie napisane. Popieram, cale to środowisko od tzw. Obywtelskiego Elbląga powinno trafić na śmietnik historii.
odpowiedz oceń komentarz 8 14
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ siny
ponad rok temu ocena: 73% 92
Predzej Obywatelski Elblag zaleje i zmyje brudy w tym i ciebie z powierzchni co nie chcą naprawić Elblaga to najwięcej hejtuja...smiejecie się Potop Szwedzki ale tak na prawde dopiero teraz nadaje mu sens i znaczenie...brudy partii zatona i stana się tylko atlantyda...nie chce partii już w elblagu która lata niszcza go od srodka,a ci co czepiają się skad jest kasa na kampanie to tylko plus ze kasa potrafi się znalesc wiec czemu nie znajda się na spełnienie postulatow mowiacych przez Edmunda Szwed ? to tylko zalążek tego co może być w Elblagu jeśli wykorzysta się jego potencjal...wystraczy chcieć a nie hejtowac ...tylu jest "specjalistow" a tak na prawde ilu wypisujących tutaj "specjalistow" zrobilo cos dla naszego miasta procz wypisywania oszczerstw ?Spojrzcie na siebie i zadajcie pytanie co zrobiliście dla tego miasta ? naprawa zaczyna się od samego siebie,a wiec i tego zycze hejterom.
oceń komentarz 16 6
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pytający
ponad rok temu ocena: 27% 91
Siny aż taki głupi jesteś czy tylko się zgrywasz ?
oceń komentarz 4 11
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ siny
ponad rok temu ocena: 73% 90
Lacza zerwane...pytający to cwel a jego matka zdejmuje majtki dla ruskich...zbladziles tym pytaniem wiec potrenuj :P
~ pytający cwel
ponad rok temu ocena: 14% 89
~ siny Jesteś jasnowidzem czy ki wuj ? Skąd wiesz, że jestem cwelem, i że moja matka zdejmuje majtki dla ruskich ? Jest tylko mały szkopuł. Moja matka nie żyje już od czasu kiedy pewnie Ty jeszcze nie byłeś w planach. No i najważniejsze. Ty nie zgrywasz się na głupka, Ty nim po prostu jesteś. To widać, słychać i czuć !!!!!!!!!!!! :-D
~ siny
ponad rok temu ocena: 0% 88
@pytający cwel...jejka dalej inteligecja nie grzeszysz...to cytaty z wojny polsko-ruskiej tak samo jak mój nick...a co do matki przykro mi z jednej strony a z 2 ma szczęście ze nie widzi jakim prymitywem się stales ,inaczej mowiac pewnie przerwca się w grobie...i widocznie za slaby jesteś starając się hejtowac wchodząc ze mna na droge wojny bo emocjonalnie się spowiadasz ze swojego zycia,a wszyscy wiedza ze nikogo nie obchodzi bo chodzi o Elblag a bie o małego,hejterka zza monitora wciskający swoja władze na klawiaturze....a po wylaczeniu jego stajesz się szarym zgorzkniałym człowiekiem który boji się walczyc o lepsze jutro.A co do planow...jaki Ty masz plan oswiec nas jak chcesz sprawić by w Elblagu zylo się lepiej ? Napisz mi to na swojej "klawiaturze władzy i potęgi",rozsiej nasza ciekawość...słucham?
~ Siny
ponad rok temu ocena: 64%  87
Nie trzeba sluchac disco polo by się dobrze bawic...a jak ktoś się nie umie bawic niech nie zaczyna....pan Glock zamiast strzelić sobie w kolano mogl strzelić w glowke zaoszczedzilby wstydu....aha i jeszcze jedno..
odpowiedz oceń komentarz 18 10
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PolskiDRwykladowca
ponad rok temu ocena: 76%  86
I jeszcze jedno Michale Glock. Bronisz waść kłamców i oszustów, którymi powinna zając sie prokuratura i wierzę, ze nimi sie zajmie. Po publikacji w konkurencyjnym portalu informacji o EKO, postanowiłem zapoznać sie z życiorysem P.Kowszynskiego. Zrobiłem zrzuty ekranu z jego strony internetowej i uruchomiłem kontakty na wyższych uczelniach. DZIŚ WIEM ze przynajmniej połowy dyplomów wcale nie posiada a informacje na temat wykształcenia, główny zainteresowany czyt. Kowszynski usunął ze swojego bloga. O czym to świadczy? Oszust podpierający sie wielce szanowanym środowiskiem akademickim. Informacje przekazałem już konkurencyjnemu portalowi, któremu zarzuca pan nierzetelność a ja widzę ze po prostu opisują realia i nie godzą sie z niszczeniem dorobku miasta przez m.in. panskich kolegów partyjnych. Z poważaniem.
odpowiedz oceń komentarz 26 8
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ EKOman
ponad rok temu ocena: 14% 85
Człowieku kiedy do ciebie dotrze, że Kowszysński nie jest członkiem EKO tylko SP i kandyduje z listy PIS?!
oceń komentarz 2 12
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pytający
ponad rok temu ocena: 21% 84
~ PolskiDRwykladowca czego się najadłeś, że pierdzisz tak aż w całym Elblągu czuć smród ?
oceń komentarz 3 11
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 33% 83
Obaj panowie macie tego samego dostawcę ścierwa ? Widzę że te same wizje i te same zwidy więc poradzę Panom nie zmieniajcie dostawcy bo to Chemik przedni i dobrze wam robi tym co wam POdaje,,,,
~ -,-
ponad rok temu ocena: 57%  82
Szanowny i całkowicie nie pojęty autorze tekstu! Wybory jak widać trwają na całego, a Twój tekst jest potwierdzeniem mojej tezy. Piszesz jakieś wiadomości wyssane z palca, tylko po to żeby udupić SZWEDA. Boli Cię, że tak wielu jest za nim? Wyszukujesz, grzebiesz, żeby tylko coś znaleźć.. Żal mi Cię człowieku, bo chyba nudzi Ci się w domu, ze piszesz takie brednie. "Pytam w jakim stylu chcemy, aby ta kampania przebiegała? Wzajemnych oszczerstw i sugerowania nieprawdy? " i sam sobie odpowiedz pacanie na te pytania, Bo robisz dokładnie to -,-
odpowiedz oceń komentarz 17 13
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ powiec
ponad rok temu ocena: 21% 81
A co jest niby nieprawdziwe w tym tekscie? Konkrety prosze, bo ja tu widzę tylko szczera prawdę!
oceń komentarz 3 11
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 20% 80
"panowie nawet zbudują nam tu taką fabrykę pod warunkiem, że miasto kupi od nich te domy."- dla przykładu, Nie można traktować idioty z pobłażaniem a tylko idiota kłamie na żywca . Moim zdaniem Michał Glock kupił sobie tytuł na jakiejś kiepskiej uczelni bo jego warsztat jest nieprawdopodobnie kiepski , Uciekanie się do kłamst o pomówień wyklucza go z grona ludzi inteligentnych ale czego się spodziewać po lewaku i komuniście ?
~ elblag
ponad rok temu ocena: 59%  79
Szwed przyszedł do Was z sercem na dłoni, chcą naprawdę coś naprawić.. Jakiś polityczny debil, pisze artykuł w ogóle nie wiedząc o czym, a Wy jak stado baranów, podatnych na wszystko, czytacie te brednie. Rozumu elblążanie.!!! A panu Michałowi tak przyszłość życzę rozumu, bo chyba wyparował ;)
odpowiedz oceń komentarz 17 12
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pies z kulawą nogą
ponad rok temu ocena: 33% 78
Ten Szwed czy Norweg czy też inny Skandynaw przyszedł nie z sercem tylko z kiełbasą, której nawet pies nie chciał ruszyć bo była takiej marnej jakości.
oceń komentarz 5 10
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 0% 77
O przepraszam i ja i Rudy zjedliśmy po porcji . Niezbyt spieczona był co prawda ale dobra...
~ pies z kulawą nogą
ponad rok temu ocena: 0% 76
Lewy w komentarzu jest napisane, że pies z kulawą nogą tej kiełbasy nie chciał ruszyć a nie, że ...... więc zrozumiałe, że jadłeś ją aż Ci się uszy ruszały. Pewnie był to Twój najlepszy posiłek od dłuższego czasu. Przecież wiadomo, że leserom się nie przelewa więc taka kiełbasa to dla Ciebie rarytas.
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 0% 75
Pies z kompleksami pisz się chłoczyku - będzie po prawdzie;
~ MAŚĆ NA BÓL DUPY
ponad rok temu ocena: 58%  74
Żal mi Cię człowieku, braki jakichkolwiek rzetelnych wiadomości. gromadka disco-polo ? a co masz ból dupy że się nie bawiłeś? Weź koło i stuknij się w czoło, zanim zaczniesz pisać kolejne brednie. :OO
odpowiedz oceń komentarz 19 14
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ czopek
ponad rok temu ocena: 23% 73
~ MAŚĆ NA BÓL DUPY Ty natomiast nie miałeś bólu dupy i pewnie dawałeś jej na prawo i lewo tak się bawiłeś. :-D
oceń komentarz 3 10
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jola
ponad rok temu ocena: 61%  72
Panie Glock weż Pan się od....... od Obywatelskiego Elblaga. Kampanię wyborczą robi się wsród wyborców a nie obrażając kontrkandydatów. Taka rosyjska nauka czy co? Szwed to jest Ktoś kto chce dla swojego miasta coś zrobić , dla siebie już nie musi. Jeżeli pan tego nie rozumie to się pan weź do roboty i napisz co ty chcesz zrobić dla Elbląga a nie obrażasz i wyśmiewasz innych. A twoje Eko właśnie powiela pomysł Szweda i twierdzi, że jest rewelacyjny.
odpowiedz oceń komentarz 20 13
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ sexuolog
ponad rok temu ocena: 23% 71
Droga Jolu zakręć się koło swojego idola to może zrobi dobrze nie tylko dla Elbląga ale też i dla Ciebie.
oceń komentarz 3 10
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PolskiDRwykladowca
ponad rok temu ocena: 73%  70
Dr Michał Glock faktycznie swój doktorat zrobił/kupił we wschodniej części Europy. W prawdziwym środowisku akademickim ten pan jest nikim. Prawda tez jest to ze to kandydat SLD do rady miasta. Tu na miejscu dziennikarzy, w odpowiedzi przypomniałbym "dokonania" pana J. Nowaka i ludzi których oszukał na dość duża skale. Michał Glock nie ma ma moralnego prawa mowić o tym co spłodził w tym "felietonie". Wie to każdy kto choć trochę zna życiorys autora. Panu Szwedowi życzę determinacji bo "oni" zrobią wszystko aby pana zdyskredytować. Elblążanie jednak głupi nie są po latach swoich doświadczeń. Powodzenia.
odpowiedz oceń komentarz 22 8
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ homo sapiens
ponad rok temu ocena: 20% 69
~ PolskiDRwykladowca na Twoim przykładzie widać, że jednak niektórzy elblążanie są głupi i to bardzo.
~ zgrywus
ponad rok temu ocena: 40%  68
Na WP przebili Szweda bo wybudowali domek w cenie poniżej 1000 zł za metr kwadratowy!;) Chciałeś Szwedzie nas naciągnąć?!;) http://dom.wp.pl/kat,1036139,p...
odpowiedz oceń komentarz 6 9
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dociekliwy
ponad rok temu ocena: 60% 67
Czytaj ze zrozumieniem ten dom jest w stanie surowym bez instalacji a to nasdtępne koszta i to bardzo duże.
~ Nadchodzi szwedzki potop
ponad rok temu ocena: 40%  66
Dobry komentarz. Władować miastu rozsypujące się domy. Miasto da teren, a oni zgarną szmal. Miasto zapłaci za niepłacących lokatorów. Oni są całkowicie oderwani od tego, co się w dzieje w Elblągu. Brawo Michał.
odpowiedz oceń komentarz 8 12
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Czerwony
ponad rok temu ocena: 70%  65
Biedni kandydaci EKO. Jak szukali haka na Wilka i wyciągneli mu w końcu drugie małżeństwo to było dobrze. A teraz tacy bogobojni. Szwed niedobry. Do pięt mu nie dorastacie. On nie wyciąga ręki i nie chce pieniędzy z budżetu miasta a wy? Szkoda komentarza na brednie Glocka. Stawiam na 10 głosów poparcia tego pana na Zawadzie. Szkoda listy SLD. Zaniży wynik.
odpowiedz oceń komentarz 16 7
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 007
ponad rok temu ocena: 67%  64
No w końcu Ktoś temu glockowi powiedział prawdę. ,,Sumienie Elbląga" uaktywnia sie przed każdymi wyborami. Człowieku kończ waś wstydu oszczędź. Za rok z list PIS do Sejmu? To ciebie powinien spotkać bojkot boś albo id.... albo o drogę pytasz? A co do EKO to zapytaj się swoich kolesi jak spiskowali jescze niedawno z Kowszyńskim przeciwko Wilkowi wykorzystując do tego budynek szkoły Żak. a dzisiaj tacy ,,biedni" Obłuda i poruta panie glock, to wszystko w tym temacie.
odpowiedz oceń komentarz 20 10
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ cogito
ponad rok temu ocena: 57%  63
To, że kampania Szweda pochłonęła już doże pieniądze, to fakt - mnie właśnie zastanawia - KTO za tym stoi? i CZYJE INTERESY zamierza reprezentować p. Szwed? Nikt mnie nie przekona, że jest on altruistą i chce ratować Elbląg.
odpowiedz oceń komentarz 16 12
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ DoMazana
ponad rok temu ocena: 67%  62
Mazan będziesz się mazał jak twoi kolesie dostaną czerwoną kartkę. Nie jestem niczyim hejterem. Po prostu widzę to co widzę i wiem więcej niż ty. W grudniu będziecie opłakiwać fakt utraty wpływów i wszyscy od was się odsuną bo elblążanie mają was dosyć i wybiorą człowieka za którym nie stoją układy i układziki. Dzięki rządzącym tu od wielu lat, właśnie tym twoim nieudacznikom których bronisz, moje dzieci żyją na wyspach. Z wnuczkami i dziećmi widzę się raz do roku. Skoro myślisz, że jestem osamotniony w takim postrzeganiu rzeczywistości to jesteś w błędzie. Nie ma rodziny w tym mieście z której ktoś by nie wyjechał. Ludzie od kilku lat zaczęli dostrzegać to całe zło którego bronisz i zobaczymy kto o kim nie będzie pamiętał. Mam tylko nadzieję, że wygrana Szweda to też rozliczenie tych wszystkich ludzi za stan miasta do jakiego doprowadzili. Jako bezpartyjny prezydent nie będzie miał żadnych zahamowań i powinien podjąć radykalne kroki. Tyle.
odpowiedz oceń komentarz 14 7
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Norweg
ponad rok temu ocena: 58% 61
Hitler też chciał naprawiać Niemcy i jak je naprawił to wszyscy wiemy. :-D
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 31% 60
Głupota waszeći i boje w oczy - w okresie 1933 do 1939 niemcy przeżyłu buum gospodarczy niemal . Po repoblice waimarskiej gospodarka ruszyła z kopyta - uważa Pan że Wermach powstał z puszek po piwie ?
~ klasa I gimnazjum
ponad rok temu ocena: 57% 59
Wow ! Lewy jesteś zwolennikiem Hitlera ? Wiesz, że zwolennicy Hitlera nazywani byli hitlerowcami ? A może jesteś potomkiem lub kuzynem Dr Josepha Paula Goebbelsa ?
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 10% 58
Idz się uczyć dalej historii, Przez przypadek ilość ofiar faszyzmu była znacznie mniejsza od ilości ofiar komunizmu i wybierając jedną z tych opcji wybiorę jednak brunatne kozule nie czerwone krawaty bo podwaliny sukcesu Niemiec to i rycerze teutońscy i faszyści Saga Niebelungów i Lorelaj ale i Main Kampf. Jak już skoczysz klasę pierwszą to może zrozumiesz o czym pisze - na razie licz moją średnią maturalną bo już powinieneś umieć to zrobić,
~ klasa I gimnazjum
ponad rok temu ocena: 50% 57
Masz rację Lewatywa. Żeby zrozumieć takiego idiotę jakim Ty jesteś trzeba być co najmniej profesorem albo być takim samym idiotą jak Ty !!!!!!!!!!!!!! :-D My przyznajemy się szczerze, że nie rozumiemy ani Ciebie ani i innych idiotów ! :-D
~ klasa I gimnazjum
ponad rok temu ocena: 50% 56
P.S. Czyli mamy rozumieć, że Ty Lewandowski wszem i wobec oznajmiasz, że jesteś hitlerowcem ? No ładnie. Mamy w Elblągu hitlerowca !
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 0% 55
Jednak jesteś tak głupi że aż biej po oczach. Dla ciebie mogę być marsjaninem tylko nie zajmuj się już moją osobą i tym co pisze bo to cię przerasta i pięć klas podstawówki,,,,
~ ciekawski
ponad rok temu ocena: 57%  54
Apeluję do "prawdziwych dziennikarzy" póki jeszcze czas zainteresujcie się czyje interesy reprezentuje Szwed? Skąd ma na kamapnie tak wielkie pieniądze?! Czy ktos policzy ile kosztowały te dwa festyny na Placu Jagielończyka? Czy to prawda, że za ten wielki plakat na wiezowcu płaci się 10 tys. zł za miesiąc?! Czy to prawda, że samochód z przyczepką reklamowa kosztuje 350 zł za dzień jazdy!? Kogo reprezentuje Szwed i kto mu daje na kampanie tyle kasy?! Może to jacyś ludzie z branzy budowlanej?
odpowiedz oceń komentarz 13 10
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ DoIDIOTYglocka
ponad rok temu ocena: 66%  53
Otóż tak - uruchomiło się towarzystwo wzajemnej adoracji, które zamiar ma utrzymać lub przejąć władzę. Artykuł jest wypocinami niejakiego Glocka, który swój doktorat zdobył za wschodnią granicą bo w Polsce nikt by mu go nie dał. Idioci nie mogą w naszym kraju posiadać tytułów naukowych. Na miejscu pana Szweda wytoczyłbym sprawę temu kretynowi, który jest autorem artykułu bo ewidentnie tekst ten jest atakiem człowieka, który ma aspiracje polityczne (Glock kandyduje do Rady Miasta z list SLD). Z innej zaś strony pan Szwed jest pierwszym bezpartyjnym kandydatem, który nie dość że z własnych pieniędzy funduje elblążanom kampanię - pełną rozrywek dla całych rodzin - to z innej, posiada doświadczenie w prowadzeniu firm, właśnie w Polsce. Jego rodzina to zacni ludzie - Pani Jolanta Mula-Szwed, ceniona ortodontka, teść Pana Edmunda to zasłużony dla Elbląga Stefan Mula. Szwed to też inicjator znanej w całej Polsce akcji JP2. Porównywanie go do Tymińskiego jest idiotyczne, jak idiotą jest autor
odpowiedz oceń komentarz 19 10
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Krzysztof Mazan
ponad rok temu ocena: 43% 52
Odezwali się najemni hejterzy, o których pisze Paweł Nieczuja-Ostrowski. Strach dupy przycisnął, bo Glock obnażył prawdę o Szwedzie, i ludzi za nim stojących. Brawo Michał, nie przejmuj się tymi komentarzami. Pamiętaj - wyniki będą takie - Szwed - 3 proc., "Obywatelski" Elbląg - 2 procent. W grudniu o nich nie będzie już nikt pamiętał!
oceń komentarz 13 17
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ abw
ponad rok temu ocena: 37% 51
sebastian wyluzuj, nikt szweda nie poprze :)
oceń komentarz 7 12
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ klasa I gimnazjum
ponad rok temu ocena: 73%  50
Lewandowski szczekaj dalej bo się nudno zaczyna robić. :(
odpowiedz oceń komentarz 8 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ oszustom mówię dość!
ponad rok temu ocena: 61%  49
Już niedługo ukarze się seria felietonów, która wyjaśni co łączy kandydata na prezydenta z Agnieszka k. oprócz wyprowadzania jej pieska i robienia jej zakupów, redaktora naczelnego z obcokrajowcami zorganizowanej grupy żyjącej z kradzieży jaką działalność prowadził lewatywa na ul Dębowej, będą wycinki z prasy i fotografie premiera wkrótce ......zobaczymy jacy uczciwi chcą być wyrocznią moralności. Przy okazji zgadzam się z Glockiem i uważam, że powinniśmy być solidarni przeciwko hucpie bo jutro możesz być zaatakowany również ty przez kłamów, oszustów,wielokrotnie skazanych.
odpowiedz oceń komentarz 11 7
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 17% 48
Fajnie już czekam z pozwami - proszę się tylko z tymi informacjami nie chowąc i podać imię nazwisko i adres zamieszkania - po co sie mamy z policją bawić chyba jesteśmy dorośli....
oceń komentarz 2 10
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ksiądz Robak
ponad rok temu ocena: 50% 47
Lewatywa zabawiasz się z policjantami ? Kręcą Cię chłopcy w mundurach ? A próbowałeś z duchownymi ?
~ Z Zatorza
ponad rok temu ocena: 25% 46
Wpis Dariusza Babojcia. Możesz być pewien Mariusz.
~ o11
ponad rok temu ocena: 20%  45
zwykli tchorze gratuje
odpowiedz oceń komentarz 1 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ on11
ponad rok temu ocena: 50%  44
farbowany lis :wyjasnienie : czlowiek udajacy ktory pracuje na rzecz obywatela zmieniajacy partie czy ugrupowanie wedlug kalkulacji wlasnego interesu. np (Judasz) Manipulant:Dziennikarz wykorzystujacy swoje miejsce pracy dla wlasnych interesow i prywatna kampanie wyborcza nie wyznajacy zasady( fair play) Pyszny sedzia postepowania innych ,nie widzacy ze czyni tak samo i zwodzi ludzi
odpowiedz oceń komentarz 3 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zniesmaczona
ponad rok temu ocena: 47%  43
Dobry artykuł- nareszcie ktoś konkretnie wygarnął, co wart jest pan Szwed i jego kampania. Mam nadzieję, że elblążanie pokażą temu panu, że nie wystarczy szelmowsko uśmiechać się z plakatów i rzucić ludziom kiełbasę na pożarcie- trzeba reprezentować jakiś poziom kultury i wiedzy o sprawach miasta.
odpowiedz oceń komentarz 8 9
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Krzysztof Mazan
ponad rok temu ocena: 70%  42
Jestem przekonany, że wasz "Obywatelski" Elbląg (czemu tam tylu działączy Ruchu Palikota???) dostanie jakieś 2 procent poparcia. Szwed może z jakieś 3 procent. I tyle. Mariusz oczywiście będzie jeszcze pluł przez jakiś miesiąc o niesprawiedliwości, oszustwach itd. Elblążanie nie traktuję was już jednak poważnie. Pokazali wam w poprzednich wyborach środkowy palec, ale wy, jak na matołów przystało, nie za bardzo rozumiecie, że mamy was już dość!
odpowiedz oceń komentarz 19 8
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 20% 41
Krzysiu w poprzednich wyborach byliśmu rozbici nieprzygotowani i wyczerpani po Referendum, Dlatego to referendum trochę odpuściliśmy żeby się nie wyładować w przedbiegach . Możesz mnie mieć dość ale znów gościłęm w setkach mieszkań i jakoś nikt mnie nie wygonił i powiedział że ma mnie dość więc śmieszny z ciebie gość....
oceń komentarz 5 20
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ socjolog
ponad rok temu ocena: 70% 40
Nikt Cię nie wygonił bo ludzie mają szacunek do ludzi chorych psychicznie i jak to mówią starzy Indianie z Nowego Targu: 1) głupiemu trzeba ustąpić, 2) nie rusz gówna bo będzie śmierdziało, 3) głupiemu lepiej zejść z drogi.
~ obserwator
ponad rok temu ocena: 75% 39
Panie Mariuszu, cenię niezwykle Pańską aktywność społeczną ale chyba przesadza Pan z tym zmęczeniem. przy referendum o odwołanie nieudolnego prezydenta.Chyba nie było zmęczenia a zwyczajne skopanie tematu. Normalnie członkowie sztabów referendalnych czy wyborczych pracują po 16-18 godz na dobę. Pan jak sądzę z obserwacji tamtego referendum nie pracował więcej niż 6 godz dziennie. Więc trochę Pan pozłaca siebie. Jeśli jestem w błędzie natychmiast przeproszę Pana tu i teraz.
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 0% 38
Nie do końca ma Pan rację bo ja faktycznie w samej akcji wyborczej się nie angażowałem bo wynik był dla mnie jasny już w chwili w jakiej parti pokazały jakie nakłady finansowe idą na kampanię, Ale pracy było sporo tyle że zespól dobrze zorganizowany łatwo się rozrasta a po 16 godzinach błędy pojawiają się same i parę takich spektakularnych już widzieliśmy,
~ xyz
ponad rok temu ocena: 62%  37
A co to za osoba ten Glock?
odpowiedz oceń komentarz 13 8
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Glock_z_SLD
ponad rok temu ocena: 65% 36
dr zza Wschodniej granicy. Tam zdobył tytuł naukowy bo w Polsce by go nie dostał. O Michale Glocku mógłbym dużo powiedzieć, więc podzielę się z mediami informacjami o tej osobie. Bardziej idiotycznego artykułu chyba nie czytałem. A co NAJWAŻNIEJSZE ten cały glock kandyduje do Rady Miasta z list SLD. Do sądu z nim i to szybko!!! I tak większość elblążan zagłosuje na Szweda a wypowiedzi takich kretynów jak glock świadczą tylko o tym że takie partie jak SLD chcą utrzymać swoich przy korycie.
oceń komentarz 15 8
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ciekawski
ponad rok temu ocena: 33% 35
A poza tym wszystko z Tobą jest OK ? Czy rokowania psychiatry jest pozytywne czy już nie widzi dla Ciebie ratunku ?
~ plomba
ponad rok temu ocena: 88%  34
Panie Lewandowski a kto będzie prostował kłamstwa i przemilczenia pana Eda Szweda? Czy możectu mamy domniemanie prawdomówności? Pokażcie PIT36L tego kandydata za lata 2012-2013.
odpowiedz oceń komentarz 14 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 6% 33
Przez przypadek nie ma takiedo dokumnetu o ile wiem - ale zawsze można zapytać bo fakt jego złożenie lub nie żlożenie już nie,
oceń komentarz 1 16
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ animalsi
ponad rok temu ocena: 70% 32
Czy ktoś może przetłumaczyć szczekanie tego człowieka na język ludzki ?
~ animalsi
ponad rok temu ocena: 57% 31
Lewy mógłbyś szczekać po polsku bo nie można Twojego szczekania nijak zrozumieć.
~ głos podwórka
ponad rok temu ocena: 62%  30
Panie Glock trafiony artykuł, co do tego że Elblążanie nie dadzą się omamić "sprzedawcy telewizorów" Edmundowi Szwedowi jestem pewien, to nie kto inny a on wykupuje sobie poparcie pieniędzmi i tak z pewnością by robił dalej gdyby dostał stołek tak więc nawet na radnego nie ma szans!!! Co do Pana Babojcia dziwie się że pracuje w MOPSIE na takim stanowisku i za takie pieniądze, ale jak widać na tyle jest zakochany w Elblągu, że pracuje za półdarmo, a po godzinach pracy działa społecznie za darmo robiąc niewyobrażalnie świetną robotę dla dobra Obywatelskiego (naprawione drogi, parkingi, boiska itd.), za to podziękowania. Odnośnie Elbląga 24 - portal, który promuje tylko i wyłącznie 1 kandydata staje się nie wiarygodny i w ten sposób sobie i swojemu kandydatowi strzela gola. Kończąc chciałbym zaznaczyć, że kandydaci z EKO to zwykli Obywatele jak my, którzy chcą zrobić coś dobrego dla Naszego miasta. Popieram taki Obywatelski ruch jak EKO!!!
odpowiedz oceń komentarz 16 10
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 11% 29
Arkadiusz Jachomowicz i jego 3 000 000 róznych dotacji to zwykły obywatel ? Dyrektor szkoły w której nikt nie zdał matury też ? Społecznik od rana nabijący anoniomowe posty z komputera MOPSU zatrudniony za obronę sitwy platformy to też zwykły obywatel ? Jesteś Pan zaprawdę niezwykły skoro taka sitwa to dla Pan rzecz zwyczajna,,,,,
oceń komentarz 2 16
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ głos podwórka
ponad rok temu ocena: 75% 28
1) nie widzę nic złego w dotacjach 2) dyrektorzy szkół nie są zwykłymi obywatelami? 3) udowodnij to z tym MOPSEM 4) EKO to całość nie tylko ta 3, a na całość składa się wachlarz ludzi od nauczycieli po sportowców 5) jestem tak zwyczajny, że aż niezwykły
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 11% 27
A skoro ja nie widze efektu dotacji to nie chce widzieć i samej dotacji. Dykektor szkołu w której nikt nie zdaje matury to partacz i się do prowadzenia szkoły nie nadaje bo zaniża jej poziom . Zadaj pytanie do dyrektor MOPSU to co odpowie i sam sprawdzisz a ja już sprawdziłem. Nie jesteś zwyczajeny - jesteś nienormalny gloryfikująć nieudaczników i ludzi na synekurach za kasę wspólną....
oceń komentarz 2 16
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ głos podwórka
ponad rok temu ocena: 71% 26
Skoro twoim zdaniem pieniądze zostały wydane nie na to na co były przeznaczone to są od tego odpowiednie instytucje, jednak skoro wpływają nowe znaczy że pieniądze były dysponowane należycie. Szkołę tą kończą ludzie którzy szkolne czasy mają dawno za sobą i robią to dla siebie lub z powodu pracy, albo też niedostali się do innej szkoły więc nie można ich skreślać ponieważ są mniej zdolni - każdy ma prawo do edukacji. Upublicznij więc tą odpowiedź tak aby każdy z nas nie musiał powielać pytania. Nie upublicznisz bo jesteś kłamcą, słuchaj chłopie coś ci wyjaśnię, dzieki Panu Dariuszowi ja i wielu innych mamy gdzie stawiać samochody, synowie nasi maja gdzie grać w nogę, a rodzice nie brudzą butów gdy chodzą do kościoła jednak on to zrobił społecznie i nigdzie o tym nie przeczytasz bo zrobił to społecznie, a nie jak ty Mariuszu Lewandowski przygarniający psa ze schroniska dla poklasku i gloryfikujący się w internecie, chodzący z nim na spotkania publiczne i bóg wie co jeszcze.
oceń komentarz 10 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 23% 25
Jeśli w instytucjach oceniających wydatkowanie środków siedzą ludzie z nadanie Platformy Obywatelskiej a kasę Panu Jachimowiczowi przydziela ich szef Jacek Protas to w jaki sposób owi urzędnicy zakwestionują to co zacementował ich szef ? Skoro zaś wszystko jest w porządku to dlaczego Pan Jachimowicz odmawia wglądu w akta księgowe stowarzyszenia ? Nikt kto działa transparentnie niczego nie chowa pod stołem. Jeśli uważasz że jestem kłamcą to podaj swoje imię i nazwisko oraz adres a Sąd ustali czy jestem kłamcą czy nie a ty zapłacisz mi zadośćuczynienie jeśli przegrasz ten proces. Jeśli masz odwagę nazwać kogoś kłamca miej odwagę się podpisać inaczej jesteś tylko nędznym oszustem. Dzięki Wolnemu Elblągowi około 40 000 Elblążan płaci czynsz wygórowany ale nie składa się na bilety lotnicze partyjnych gonzów i nie pokrywa kosztów ich beztroskiego życia na wysokiej stopie kosztem reszty społeczeństwa. Chcesz zrobić plebiscyt i powiedzieć że 24 000 Elblążan to debile a ty i twój Dareczek nie
oceń komentarz 3 10
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ animalsi
ponad rok temu ocena: 67% 24
To nie Lewandowski przygarnął bezpańskiego psa tylko pies przygarnął Lewandowskiego a Lewandowski w podzięce za to szczeka teraz jak ten bezpański pies.
~ głos podwórka
ponad rok temu ocena: 56% 23
Jakbym uważał że upublicznienie mojego imienia i nazwiska jest istotne zrobiłbym to na początku, uważam że nie ma to znaczenia, wystarczy że jestem Elblążanem który pójdzie 16 zagłosować na Cezarego Balbuze. Do tej pory odpowiadałem na twoje prostackie pseudo pytania, ty jednak nie potrafisz się przyznać że grasz pod publikę jak z tym psem i oczerniasz wszystkich kandydatów opłacany przez Szweda. Słuchaj krętaczu z tych 24 tysięcy ludzi 99% teraz chce ci sprzedać kopa. Pod publiczkę możesz faflunić o beztroskim życiu polityków, tylko akurat EKO nie bierze państwowej kasy a jej kandydaci to ludzie którzy chcą zadbać o swoje podwórko, a nie o swój tyłek jak ty, Kuchejda czy Szwed.
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 9% 22
No cóż jesteś kłamcą - Jahomowicz żyje z kasy Marszałka , Babojać z kasy Mops-u a Babuza z dotacji oświatowej . Jest tam jezcze kotóś - a prepraszm Pan Paweł Nieczuja Ostrowski tesz oczywiście na etacie dytaktycznm,.... Jedyny ryjący z pracy ronk to o ileow iema Pan Rembeski i nie rozómem jak się znalazł w tkim towaszystwie,,,,,
oceń komentarz 1 10
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Krzysztof Mazan
ponad rok temu ocena: 71% 21
Lewatywa. Ty k...wa jak Ty piszesz tłumoku jeden. Weź wróć do podstawówki i naucz się pisać analfabeto jeden. A Ty Lewatywo z czego żyjesz? Ilu osobom dałeś pracę? Co Ty k...wa osiągnąłeś w życiu? Ty Lewatywo nie masz prawa nikogo oceniać, bo sam nic nie osiągnąłeś, nic nie dałeś temu miastu i mieszkańcom tłuku przygłupi. A poza tym, wszyscy się z Ciebie przypale nabijają.
~ psychiatra
ponad rok temu ocena: 50% 20
Dajcie Lewatywie się wyszczekać. To jest chory człowiek bez żadnych rokowań na wyleczenie. Poszczeka, poszczeka i pójdzie leżeć do budy. No chyba, że choroba jego dojdzie do takiego stopnia, że będzie stwarzał zagrożenie to wtedy odpowiednie służby muszą się nim zainteresować i odizolować od społeczeństwa.
~ głos podwórka
ponad rok temu ocena: 63% 19
Lewandowski rozsiewasz propagandę niczym pierdo.ony Goebbels. Śledzę Twoje komentarze ciągle piszesz to samo w kółko o referendum, nauczyłeś się jednej regułki i powtarzasz. Jeśli włączysz chociaż jedną półkule to się zorientujesz, że to my podatnicy płacimy za każde referendum, które nic nie wniosło. Aha i nie licz na poparcie tych 24 tysięcy bo to ja jestem głosem podwórka a ono Ci mówi: prostuj się Mariuszku z kolan przed Szwedem, przed Wilkiem też nie klękaj idź lepiej dobrze się schowaj.
~ Referendysta
ponad rok temu ocena: 45%  18
Panie ,,przyzwoity Glock" nie można przejść obojętnie obok pana wypocin. Do dnia dzisiejszego nie może się pan pogodzić ze skutecznością referendum w Elblągu. To co było oczywiste nawet dla szefa PO, Pana Tuska Premiera RP to dla pana ciągły powód do ataków. Atakuje pan prawie 25.000 elblążan, którzy rok temu poszli do urn i skorzystali ze swoich praw. Efektem pana ataków był pana wynik wyborczy w EKO w wyborach 2013r. Przypomni pan 20 czy 30 głosów? Powtórka z rozrywki? Szkoda tylko Pana Nowaka poważnego kandydata na Prezydenta Elbląga, że psuje pan opinię Jego komitetu podważając instytucję demokracji. Robił pan to rok temu w EKO i robi pan to teraz. Oby to nie był dla SLD zły omen. A może to działania celowe. Jaki komitet pan reprezentuje bo już się gubię.
odpowiedz oceń komentarz 10 12
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Krzysztof Mazan
ponad rok temu ocena: 71% 17
Elblążanie tylko raz dali się Wam, referendystom oszukać. Szybko okazało się, kto za wami stoi. Przypomnij mi orle wyborczy, jakie poparcie dostaliście w wyborach w 2013? Ilu radnych wprowadziliście do Rady? Wasz kandydat przegrał z Cezarym Balbuzą z EKO. Wasza jedyna "zasługa" to doprowadzenie do zahamowania zmian w mieście, roczny marazm, zacofanie i upokorzenie mieszkańców miasta. Teraz również nie macie już nic do zaproponowania.
oceń komentarz 12 5
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 12% 16
Krzysiu lecz się, My się wzmacniamy i rośniemy w siłę. Skrytożerni się rozpadają . Ile pozycji doktorek publikował jego koleżka Derlukiewicz bezpłatnie ? Ile publikacji poszło na Eg .net ? Glock z jego 30 głosami wyciągnął wnioski i poszedł na listy komunistów - to z szacunku dla idei Elbląga bezpartyjnego czy żeby się dorwać do diety radnego ? Świnia zeżre wszystko i na każdym polu a kto z Wolnego Elbląga poszedł na konfidenta do jakiejś partii ? Lecz się chłopie na nogi bo ma twój rozum żadem mikroneurochirurg się nie porwie z braku odpowiedniego mikroskopu by go odnaleźć układ nerwowy ,,,,
oceń komentarz 2 15
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ homo sapiens
ponad rok temu ocena: 83% 15
Tak, tak Lewandowski rośniecie w siłę głupoty. Wydaje się nam, że już więcej nie urośniecie bo stan Waszej głupoty osiągnął już apogeum !
oceń komentarz 10 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 20% 14
Widząc ciebie widzę że do twojego poziomu głupoty mamy co najmniej jak na Mont Olimpus....
~ coś nie tak
ponad rok temu ocena: 33%  13
Panie Glock, jeżeli pan tak nie uważa, jak sam pisze cytuję " Sugestia, że EKO to ludzie nieuczciwi i tak naprawdę sprzedawczyki oraz podejrzane indywidua jest straszna " to dlaczego uciekł pan z EKO na listy SLD?
odpowiedz oceń komentarz 4 8
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 7% 12
https://www.youtube.com/watch?...
oceń komentarz 1 14
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ prawy i sprawiedliwy
ponad rok temu ocena: 71%  11
No cóż muszę się w pełni zgodzić z autorem, poziom kampanii w wykonaniu "wiadomego portalu" to po prostu "polityczny rynsztok"! A związek pana Szweda z tym portalem aż bije po oczach, tak jak w TV Trwam są obecni wyłącznie politycy PIS tak w "wiadomym portalu" jest i panuje tylko Szwed, a jego konkurentów politycznych miesza się z błotem oraz pomawia o niestworzone rzeczy!!!
odpowiedz oceń komentarz 12 5
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 14%  10
No cóż kryptokomuch z komunistycznymi kolesiami którzy własny komitet wali po rogach che się wykreować na omnibusa. To nie Pana Koleżka Darek Babaojć został zatrudniony na koszt podatników w MOPSIE żeby rozbijać ruchy obywatelskie w mieście i bronić kolesi Nowaczyka i ich interesów ? To nie wy dwaj szczekaliście na Wolny Elbląg gdy powiedzieliśmy że dość zarzynaniu najbiedniejszych Elblążan czynszami w ZBK żeby było na wycieczki i hulanki Platformersów ? Idź człowieku do do mauzoleum Lenina i nie zasmaradzaj atmosfery w tym mieście
odpowiedz oceń komentarz 3 19
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Krzysztof Mazan
ponad rok temu ocena: 78% 9
Co Mariuszek, prawda w oczy kole? Dobrze Wam Glock napisał. Banda pieniaczy bez pomysłu i planu aby do władzy się dorwać. Jak kiedyś Tymiński. Grupa referendalna już pokazała swoją nieodpowiedzialność za losy miasta, gdy namieszaliście ludziom w głowach i doprowadziliście do referendum. Kosztowało to nasze miasto rok przestoju i marazmu. Więc mam nadzieję, że elblążanie 16 listopada wypier...lą was i Wilka na śmietnik lokalnej historii, gdzie Wasze jest miejsce. Pozostałe komitety wyborcze zaś odwrócą się od Was plecami.
oceń komentarz 14 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Marian
ponad rok temu ocena: 64% 8
@Krzysztof Mazan - oj przepraaszam Stan Tymiński nie był człowiekiem bez pomysłu... To był wykreowany (jak później Lepper) człowiek przez służby. Zresztą te same służby wykreowały Wałęsę - w myśl zasady "każdemu według potrzeb i według dzisiejszych oczekiwań". Motto: „I powiedzmy sobie szczerze. Bez emocji sobie powiedzmy. Chujowe jest to społeczeństwo. Przepraszam za szczerość. Po prostu. Polacy mają w dupie wszystko. Ludzie w całej masie są dość debilowaci… no, należy powiedzieć sobie prawdę. I należy, jeżeli chcemy oddziaływać na masy, musimy dokładnie znać psychikę debila. Pamiętajmy, że żadna ideologia tego społeczeństwa nie ruszy. Mam nadzieję, że teraz jakby widzicie, że żeby być skutecznym, nie można nie być cynicznym. Nie można. Bo będąc otwartym, szczerym, będąc sobą nic nie zdziałacie, nic po prostu.” Te słowa wypowiedział Piotr Tymochowicz
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 5% 7
Żle Pan wieści Polsce Panie Marianie ale ma Pan sporo racji. Tyle że nam sie udało pokazać machlojki Nowaczyka i prawdę o Elblągi i jego elitach. Czyta Pan tego nad Panem ? To właśnie przykład ile zrobiliśmy przez dwa lata bo tacy ludzi w tym mieście rozdawali karty a teraz mogą tylko popiskiwać w kącie - nikt się ich nie boi i nikt się przed żadnym Prezydentem kłaniał nie będzie . Coś jednak pękło i szerzej się nam oddycha ale mam nadzieje że będąc sobą jednak zdiałamy więcej .
oceń komentarz 1 20
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Krzysztof Mazan
ponad rok temu ocena: 83% 6
Jeśli określa Pan Glocka jako kryptokomuch i sugeruje, że jest sprzedajny, proszę mi powiedzieć jak to jest. Jeszcze niedawno wielbił Pan prezydenta Wilka, dziś Pan promuje Szweda. Szwed Panu zapłacił więcej za uprawianie zamętu w komentarzach? Czyli Pan popiera tego, kto Panu jakoś tam zapłaci?
oceń komentarz 10 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Krztsztof Mazan
ponad rok temu ocena: 79% 5
Mariusz g..no zrobiliście i w g..no Elbląg wepchnęliście. Ponosicie odpowiedzialność za rok przestoju i marazmu. Gdy inne miasta realizowały plany rozwoju, Wy Elbląg zastopowaliście. Powinniście za to być przez elblążan napietnowani ostracyzmem a taki ktoś jak Ty powinien być usunięty z możliwości zabierania głosu gdziekolwiek.
oceń komentarz 11 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 5% 4
Wiem że wielu się to marzy ale niedoczekanie - w razie czego mam tubę i mogę się przekrzykiwąć z cała armadą zagłuszaczy. Ja Pana Prezydenta Wilka szanuję ale szacunek nie oznacza że mam zamykać oczy na to czego nie zrobił. Każde kłamstwo na temat Pan Wilka będzie natychmiast prostowane tak samo zresztą jak to na temat Szweda czy kogokowiek innego bo bez prawdy nie można dojść nigdzie. Jeszcze nie wiem kogo popieram - to zdecyduję przy urnie wyborczej ale każdy ma prawo do głosu i ma prawo powiedzić co myśli pod tym jednak warunkiem że nie kłamie. Opinie mogę zwalczać ale fałszowanie faktów nie przejdzie nigdzie - szczgólnie u skrytożernych parówkożerców.
oceń komentarz 1 18
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ boli?
ponad rok temu ocena: 75% 3
Nawet jak to nazywasz kryptokomuch potrafi czasem coś dobrego napisać. Widać że cię to zabolało bo aż ci się literki przestawiają.
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 6% 2
Zawsze boli mnie kłamstwo ale do poszczekiwanie tego pińczerka przywykłem - teraz to już ni nawet nogawki nie poszarpie bo kto dziś słucha piewców komuszych ideałów ? Może w Tworkach lub Kocborowie ktoś by się nim przejął mnie to już on bawi swoją głupotą....
oceń komentarz 1 16
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Twój były
ponad rok temu ocena: 60% 1
Mariuszku a gdzie lepiej się czujesz w Tworkach, Kocborowie czy we Fromborku ?
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.