› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Nasz sondaż. Zobacz, kto prowadzi i zagłosuj

› bieżące ponad rok temu    13.11.2014
Marcin Pszczółkowski
komentarzy 0 ocen 8 / 50%
A A A
 fot. elblag.net

Jeszcze do piątku można głosować w naszym sondażu wyborczym, w którym głosujemy na kandydatów na prezydenta miasta. Aby wziąć udział w sondzie wystarczy posiadać aktywny adres e-mail.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz system głosowania odzwierciedlał jak najbardziej stan faktyczny poparcia dla kandydatów na prezydenta miasta. Oczywiście głosować mogą osoby, które posiadają dostęp do internetu oraz własne konto e-mail. Sondaż więc może być obarczony błędem, jeśli chodzi o elblążan, szczególnie tych starszych, którzy z internetu nie korzystają.

Uruchamiając nasz system głosowania na kandydatów na prezydenta miasta, postawiliśmy na przejrzystość zasad i uczciwość. Stąd głosy można oddawać przez realne konta e-mail, klikając następnie w link aktywujący głos. Chcieliśmy bowiem poznać realne preferencje wyborcze naszych Czytelników – mieszkańców Elbląga.

Bardzo dbamy o to, aby wykluczyć próby manipulacji przy tym sondażu.

Jak na razie w naszym głosowaniu prowadzi Edmund Szwed – 22.4 proc. (KWW Obywatelski Elbląg) przed Witoldem Wróblewskim (KWW Wróblewskiego, PO i PSL) – 20,4 procent głosów. Trzecie miejsce zajmuje Robert Grabowski (KWW Elblążanie Razem) – 19 procent głosów.

Zaskakująco słaby wynik notuje urzędujący prezydent miasta Jerzy Wilk (PiS). Głos na tego kandydata oddało zaledwie 6 procent głosujących.

Możliwość oddawania głosu zablokujemy w piątek, o godz. 20.00, wtedy też podamy oficjalne wyniki naszej sondy wyborczej.

Głosować można tu: http://wybory2014.elblag.net/

 

+ 4 głosów: 8 (50%) 4 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.