› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

„Polecą bomby za zerwanie plomby” – zobacz zdjęcia i film

› bieżące ponad rok temu    27.11.2014
Bartłomiej Ryś
komentarzy 54 ocen 40 / 53%
A A A
 fot. Bartłomiej Ryś

Na szumnie zapowiadany „Elbląski Majdan” przybyło raptem około stu osób. Głównie byli to młodzi ludzie, którzy w rękach trzymali przeróżne transparenty mówiące o nieudolności PKW i fałszerstwie wyborczym. Padło zapewnienie, że jutro tj. 28 listopada zostanie złożony do sądu protest wyborczy.

Kazimierz Falkiewicz, Sebastian Bona-Kuchejda, Borys Tucki, Edmund Szwed, Łukasz Nosarzewski, Michał Szydlarski, Lech Kraśniański – to postacie, które w rolach liderów pojawiły się na Marszu. Przebiegł on spokojnie, w eskorcie policji oraz firmy ochroniarskiej „Skorpion”. Nie zabrakło transparentów, na których mogliśmy przeczytać: „Batmanie ocal Elbląg”, „Putinowska demokracja”, „Z konstytucji robią sałatę” czy też „Polecą bomby za zerwanie plomby”. Tłum natomiast skandował hasła „Gdzie jest Wilk?!” oraz „Je**ć, je**ć TVN”.

Marsz przeszedł ulicami Elbląga począwszy od ul. Grunwaldzkiej, przez Hetmańską, a następnie pod Urząd Miejski na ul. Łączności. Tam przemawiał m.in. wydawca elblag24 oraz Edmund Szwed, kandydat Obywatelskiego Elbląga na urząd Prezydenta Elbląga.

Zapraszamy do naszego materiału foto/video. Relacja LIVE do zapoznania się na naszym kanale Twitter:

+ 21 głosów: 40 (53%) 19 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (54)

  Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ aniela
  ponad rok temu ocena: 88%  54
  Do wszystkich przedmówców !! Uważam , że tych niezadowolonych z wyborów , które pozostawiają wiele do życzenia jest o wiele więcej !!! Jednak , znając życie ELBLĄŻANIE wychodzą z założenia co to da taka manifestacja ?! Baranami nie są Ci którzy wyszli na ulicę, barany to większość z nas, którzy przyzwalają na takie wybory w mieście. Robią z nas idiotów i kretynów, wpierając , że podczas wyborów wszystko było OK !!!! Dla mnie w mieście może rządzić nawet kosmita !!, niech zadba tylko o ludzi , miejsca pracy , godne życie nas wszystkich !! To są istotne kwestie, a nie kandydaci , którzy wysyłają nas do pracy do Gdańska , czy na inna planetę !! Dla MNIE OBAJ KANDYDACI NIE NADAJĄ SIĘ DO SPRAWOWANIA WŁADZY W MIEŚCIE- DLATEGO SKREŚLAM TYCH PANÓW. zadłużali i nadal zadłużać będą Elbląg, a my idziemy jak owce na rzeż, bo kat tu rządzi !!!
  odpowiedz oceń komentarz 7 1
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ siny
  ponad rok temu ocena: 83%  53
  Widze znowu mnóstwo zla w słowach waszych...powiedzcie dziecku które walczy o zycie,chore na bialaczke itd. po co walczysz,po co pokazujesz się w tv,plakatach itd. bo chcesz jakos cos naprawić,sparwic żeby mieć szanse na lepsze jutro.Tak byłem na tym marszu bo chce walczyc i mieć szanse o lepsze jutro,bo ten jak wcześniejszy rząd uniemozliwil mi tego.A jeśli tutaj wielu obraza tych co byli tam akurat ,obraza i mnie wiec proszę powiedzcie mi to w twarz jak będziecie przechodzić,bo ja za przegranego się nie uważa poki zyje i wlacze...tylko proszę,nie przewróć się o mój wozek zadzierając glowe wysoko pod chmury...bo niektórzy starają się powstać.Zacytuje pewne zdanie wiersza: "Lecz ja, będąc biednym, Posiadam tylko sny. Rozłożyłem me sny pod twymi stopami. Stąpaj łagodnie, Gdyż wstępujesz na me sny."
  odpowiedz oceń komentarz 10 2
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ sci-fi elblag
  ponad rok temu ocena: 47%  52
  W ponad stutysięcznym mieście znalazło się 100 baranów. Daje to 0,1 procenta. Chyba nie jest tak źle w tym mieście. Te kilkanaście miesięcy rządów pisiora nie wyrządziło jeszcze dużych strat
  odpowiedz oceń komentarz 7 8
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ milenka
  ponad rok temu ocena: 38%  51
  i co wam po tym marszu ? ;p
  odpowiedz oceń komentarz 6 10
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ NoName
  ponad rok temu ocena: 100%  50
  Pełna relacja z protestu https://www.youtube.com/watch?...
  odpowiedz oceń komentarz 6 0
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ 123456.
  ponad rok temu ocena: 100%  49
  Szanowny Panie ML. To juz naprawdę stan chorobowy. Jacy szmaciarze, kto dał Panu prawo obrażania innych? Tak jak myli Pan miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych z byciem rencistą, tak myli się Pan zawsze. Co do wierności , to sie zgadza, gorzej gdy przekonania są niskich lotow i jakości, to i wierność taka sama. A ja wyrażam protest by z moich podatków finansować takich rencistów. Skoro Pan ma takie przekonania niech weżmie sie do roboty a nie liczy na drapane.
  odpowiedz oceń komentarz 9 0
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Mariusz Lewandowski
  ponad rok temu ocena: 15%  48
  Ja nie odpuszczę a moja godnośc to wiernośc moim przekonanią. Twoja godnośc to twój pseudonim wieć ciesz się nią i mi głowy nie zawracaj. Odwaga szmaciarzy co się chowają pod cudzymi szmatami jakoś mi nie imponuje....
  odpowiedz oceń komentarz 2 11
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Nemesis
  ponad rok temu ocena: 100% 47
  Twoje przekonania to jak chorągiewka na wietrze... słonina zły, nowaczyk zły teraz wilk zły... będzie wróblewski też będzie zły? czyli co ? jedyny słuszny i prawdziwy kandydat to chyba tylko ty... i może wtedy byłbyś zadowolony. Człowieku weź do swojego łba że robisz z siebie pośmiewisko, w Elblągu jak ktoś słyszy Mariusz Lewandowski to tylko śmiech ogarnia człowieka.
  ~ EEGG
  ponad rok temu ocena: 67% 46
  Czy złożył już Pan we właściwym sądzie wniosek o unieważnienie wyborów?
  ~ nhoipiutf
  ponad rok temu ocena: 100% 45
  Fajnie ze pan jest panie Seppupu,wszyscy wiedza kto to Seppupu i stał sie pan juz synonimem braku myslenia,slyszalam jak ludzie posluguja sie tym nazwiskiem jako synonimem braku myslenia :''ale palnałes jak ...wiadomo kto''.Takie urban legend
  ~ seksuolog
  ponad rok temu ocena: 100% 44
  Lewandowski weź Ty skumaj się z tm czymś pod nazwą Rafalala i jedź do Holandii. Może wtedy Twoje klepki w ceberku jakoś się poustawiają.
  ~ kkkkokok
  ponad rok temu 43
  "Wierność moim przekonanią"...co to znaczy-może pan na polski jakoś przełożyć?najpierw naucz się pan mówić i pisac po polsku,potem udawaj patriotę.nie jest patriotą ten,co nawet nie umie się wypowiedziec w języku swojego narodu.
  ~ 12345.
  ponad rok temu ocena: 100%  42
  Nie czytałem głupszych komentarzy od tych, których autorem jest Mariusz Lewandowski. Wszedzie go pełno. Jest dziennikarzem, rencistą,społecznikiem a tak naprawdę, to biedny czlowiek. Matka natura pozbawiła go kultury, rozumnego i analitycznego myslenia, kojarzenia faktów i intuicji politycznej. Dała natomiast chorobliwe ego przewyyższajace jego walory intelektualne. Szkoda mi tego gostka.
  odpowiedz oceń komentarz 9 0
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ nikiminaj
  ponad rok temu ocena: 63%  41
  Oszolomy jakich malo.Jak mowie jedzcie 13 grudnia demolowac Warszawe.Elblag juz wam podziekowal.Jestem ciekawa kiedy odpuscicie bo jak tak dalej pojdzie to stracicie resztki godnosci i prawdziwosci jesli jeszcze to zostalo...w co watpie.
  odpowiedz oceń komentarz 10 6
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ v1
  ponad rok temu ocena: 79%  40
  Świeta trójca:Szwed, Falkiewicz i lewandowski. Trójca chce rządzic, trójca radzi ona nigdy sie nie zdradzi.
  odpowiedz oceń komentarz 11 3
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ obiektywny
  ponad rok temu ocena: 64%  39
  ci wymienieni na początku to pederaści z partii Palikota kiedyś!! a teraz są na żołdzie Sweda!!!
  odpowiedz oceń komentarz 9 5
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Mariusz Lewandowski
  ponad rok temu ocena: 11%  38
  Drogi Kimi dokładnie to samo mówił jerzy Ubran w latach 80 tych jak Solidarnośc organizaowała marsze po Gdańsku. Ale pewnei masz 16 lat i siano w głowie a tej przeszłości już nie pamiętasz a jeszcze w szkole tego nie uczyli..... Społęczeństwo Elblaga i Gdyni wybrało PSL do rządzenia sejmikami wojewódzkimi ? Na głowę chyba upałeś z wysokiego mostu .....
  odpowiedz oceń komentarz 2 17
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ elblążanin
  ponad rok temu ocena: 83% 37
  Lewandowski, omnibusie, odpowiem Ci. TAK.. Społeczeństwo Elbląga wybrało ludzi z list PSL do rządzenia Sejmikiem. Czytaj ze zrozumieniem. Nie wybrali PSL tylko ludzi z list PSL. Bo tam nie tylko rolnicy i członkowie partii są. A Ty się nie możesz pogodzić ze sromotną porażką. !!!
  oceń komentarz 15 3
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Kimi
  ponad rok temu ocena: 78%  36
  Zamiast organizować marsze , byście się z tą Waszą młodzieżą przeszli po Elblągu i posprzątali Te Wasze Plakaty wyborcze , ze Szwedem na czele !!! Społeczeństwo Wam powiedziało , co o Was myśli a wy jak te.......dalej swoje!!!!!!
  odpowiedz oceń komentarz 21 6
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ zurafff
  ponad rok temu ocena: 73%  35
  Apeluję, żeby w odpowiedzi na hasło zawarte w tytule, które głosiło to stado, jak najszybciej odwiedzili członków tego spędu funkcjonariusze ABW, lub też prosze zgłosić to stosownym instytucjom.Według polskiego prawa, jest to groźba karalna, zagrożona odpowiednimi paragrafami.
  odpowiedz oceń komentarz 16 6
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ EPLE
  ponad rok temu ocena: 73%  34
  Ten filmik trzeba wysłać do pani Niemen, ona lubi takie sprawy.
  odpowiedz oceń komentarz 8 3
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ new
  ponad rok temu ocena: 40%  33
  Muszę przyznać, że muzyczna wielkiego Niemena mogłaby by naprawdę sprawić, żebyśmy wyimaginowali sobie wielką walkę. Natomiast moje odczucie filmu pokazuje bardziej, że "dziwni ludzi" to byli maszerujący. Według mnie filmik zrobiony naprawdę głupio. Jednak wróćmy do tematu, czyli samego marszu. Rozumiem, że to miał być marsz symboliczny, ze względu na późną porę. Nawet jeśli jacyś "urzędnicy" oglądali marsz czy dopiero dzisiaj o tym czytają to raczej nie powoduje u nich wielkiego słowotoku. Bardziej coś w stylu "Słyszałeś, że wczoraj był pochód? siurp( popijanie kawki)" "A coś tam słyszałem. siurp"(popijanie kawki).Z drugiej strony wątpię, żeby pracodawcy zwolnili swojego pracownika lub pracowników, żeby przeszedł się na pochodzi. Trochę to śmiesznie zabrzmi, ale na pochodzie przeciwko ACTA maszerowało o wiele więcej osób. Może trzeba było się bardziej zastanowić nad zorganizowaniem czegoś bardziej...znaczącego się, jak list otwarty kogoś ważnego. Szczerze powiedziawszy wątpię w efekt
  odpowiedz oceń komentarz 2 3
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ 100% Elblążanin
  ponad rok temu ocena: 40%  32
  Podkład muzyczny- rewelacja, pasuje idealnie. Gratuluję.
  odpowiedz oceń komentarz 4 6
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Mariusz Lewandowski
  ponad rok temu ocena: 5%  31
  Mądry wie więc moze i jakiś głupiec zrozumie o co rzecz idzie. https://www.youtube.com/watch?...
  odpowiedz oceń komentarz 1 18
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ hgm
  ponad rok temu ocena: 100% 30
  To pan Seppupu,rozumie?
  ~ Zik
  ponad rok temu ocena: 78% 29
  Uwielbiam jak dzieci , krzyczą " Precz z Komuną "- jak takiś mądry Panie Lewandowski to uświadom młodzież , że w Polsce KOMUNY nie było!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo oni mają z tym mega problem. To po 1 po drugie to chyba społeczeństwo w wyborach powiedziało Wam co o Was myśli!!! Też macie z tym problem???
  ~ xxxxx
  ponad rok temu ocena: 88% 28
  Przestań się gościu wreszcie kompromitować.
  ~ plif
  ponad rok temu ocena: 75%  27
  Namaszerowali się na pusto.Ratusz pusty o tej godzinie-nikt ich nie przyjął.Duzi ,,chłopcy'' bawią się w politykę.Ciekawe co Szwed i Falkiewicz jeszcze wymyślą?
  odpowiedz oceń komentarz 12 4
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ xyz
  ponad rok temu ocena: 63% 26
  Kolejną głupotę wymyślą. Dziwne jest to, że "drodzy elblążanie" dają się na to nabierać.
  ~ hkgs
  ponad rok temu ocena: 75%  25
  Aleście sie na maszerowali,no,naprawdę,Żenada i dziecinada.A disco polo bylo chociaz??
  odpowiedz oceń komentarz 12 4
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ mama
  ponad rok temu ocena: 79%  24
  To kpina usadzie tego Szweda to odzolom
  odpowiedz oceń komentarz 11 3
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ człowiekSłużby...
  ponad rok temu ocena: 50%  23
  Panie Ryś a prawa autorskie do wykorzystania tego utworu Pan posiada? Oczywiście to pytanie retoryczne bo wiadomo że nie. Relacja w formie tekstowej nijak się ma do rzeczywistości. Nikt nie krzyczał "je.ać TVN", no chyba że Pan. Zagłuszył Pan w swojej relacji wideo to co najważniejsze piosenką do której nie ma Pan praw autorskich i pewnie celowo. Wielkie rzeczy zaczynają się od małych. Było 170 osób bez ochrony. Następnym razem będzie pewnie z 500 a później sam Pan zobaczy. Wiem o czym piszę bo od lat pracuję w służbie która zajmuje się obserwowaniem tego typu rodzących się "grup niezadowolenia". W minionych latach nie było tu żadnych protestów i manifestacji. Teraz może się dopiero zacząć a Pana za takie relacjonowanie zgromadzenia powinni następnym razem pogonić z miejsca.
  odpowiedz oceń komentarz 7 7
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ lops
  ponad rok temu ocena: 63% 22
  Liczysz z tymi co przyjechali autobusem na bartoszyckich blachach a potem ok godz 20:30 odjeżdżali z przystanku na ul. Mickiewicza?
  ~ po
  ponad rok temu ocena: 86%  21
  Kazimierz Falkiewicz, Sebastian Bona-Kuchejda, Borys Tucki, Edmund Szwed, Łukasz Nosarzewski, Michał Szydlarski, Lech Kraśniański - doborowe towarzystwo nnie ma co gadać
  odpowiedz oceń komentarz 19 3
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ zadowolony wyborca
  ponad rok temu ocena: 75%  20
  LUDZIE !!! Spójrzcie na te mordy, nie twarze tylko MORDY !!!. Falkiewicz, Kraśniański, Lewandowski, Kuchejda, Szynkielewska i wiele innych. To pyski sfrustrowanych przegranych tych wyborów. Cieniasów nad cieniasami. Ludzie ich wydymali, najedli się kiełbasy, posłuchali disco polo a i tak zagłosowali na WILKA i PiS. A Teraz Szwed ma pretensje do całego świata !!! Amatorszczyzna na maksa. Z tak wielkiej manifestacji zrobiło się takie małe g... No niestety Panie Szwed i spółka... do KORYTA się nie dopchaliśmy, co ? I Całe szczęście.
  odpowiedz oceń komentarz 15 5
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Sorgenfri
  ponad rok temu ocena: 87%  19
  "Ciekawa jestem, jakie Pan X poniósł koszta... nie tylko związane z nagłośnieniem, ale i zapewnieniem niosących do tablicz"Ciekawa jestem, jakie p.Szwed poniósł koszta... nie tylko związane z nagłośnieniem, ale i zapewnieniem dla tłumu? Smutne.
  odpowiedz oceń komentarz 13 2
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Inkheart
  ponad rok temu ocena: 71% 18
  Sorgenfri, ciekawy temat podejmujesz... że też o tym nie pomyślałam...
  ~ HALLI
  ponad rok temu ocena: 40%  17
  Iść, ciągle iść w stronę słońca W stronę słońca aż po horyzontu kres Iść, ciągle iść - tak bez końca... Tak naprawdę to trzeba głosować na obu panów kandydatów jednocześnie bo siebie warci :) rozwalić ten polityczny zaścianek " same grube misie "
  odpowiedz oceń komentarz 4 6
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ pampi - ZAWADA
  ponad rok temu ocena: 86%  16
  "Naszym zdaniem utwór Niemena doskonale oddaje klimat i nastroje Elblążan ' oj chyba nie . Myślę , że przesadziliście . A jak faktycznie dojdzie ( oby nigdy ) do masowych manifestacji , zamieszek, to co byście puścili wtedy marsz żałobny Chopina ?? Niby odcinacie się od elblag 24 ale nie widać tego . A ja czytam wszystkie portale .
  odpowiedz oceń komentarz 12 2
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ AgentTomek
  ponad rok temu ocena: 85%  15
  Coś czuję że chłopaki za transparent „Polecą bomby za zerwanie plomby” będą mieli ABW na karku. Ale to nie moja sprawa. Jak się wypisuje takie rzeczy to trzeba nadstawić policzek pod konsekwencje.
  odpowiedz oceń komentarz 17 3
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Alojzy
  ponad rok temu ocena: 82% 14
  No, wreszcie agenci z ABW z ulicy Wiejskiej odwiedzą kogo innego , mnie zostawią w spokoju :)
  ~ Mr. Ego
  ponad rok temu ocena: 73%  13
  kuwa 200 osób wyszło bo ma coś przeciwko a w mieście mieszka nie licząc tych co wyjechali ze 70 tyś. Czyli Ci co przyszli to jakiś margines mieszkańców nic nie znaczący więć proszę was nie róbcie z siebie idiotów... według was aby nie pikietować to kto ma wygrać ?
  odpowiedz oceń komentarz 8 3
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Inkheart
  ponad rok temu ocena: 70%  12
  Ha... ha ha ha... normalnie "śmiechłam" "Majdan", "demonstracja" taaa... p. Szwed z swoimi zausznikami i do tego banda zaślepionych gówniarzy. Och na pewno wszyscy potraktowali to tak poważnie... A tak serio to nie dość, że sprofanowali Niemena (stanowczo!) to jeszcze się wygłupili po cholerze.
  odpowiedz oceń komentarz 21 9
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Bartłomiej Ryś
  ponad rok temu ocena: 26% 11
  Nikt nie profanuje twórczości naszego znakomitego artysty. Naszym zdaniem temat jest poważny, a przekaz miał skłaniać do refleksji. Naszym zdaniem utwór Niemena doskonale oddaje klimat i nastroje Elblążan.
  oceń komentarz 9 25
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Panie Bartłomieju Ryś, miało być profesjonalnie a wyszło jak zawsze.
  ponad rok temu ocena: 79% 10
  Trzeba było dać ścieżkę dzwiękową tego co mówili, a nie zagłuszyć to muzyką.
  oceń komentarz 23 6
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Inkheart
  ponad rok temu ocena: 87% 9
  Sama piosenka do refleksji nikogo nie skłoni, na pewno nie na takie tematy. Dla mnie "mieszanie" w politykę tej piosenki, jest profanacją na równi z wersją "Dni, których nie znamy" Kamila Bednarka. I'm so sorry, ale taka prawda.
  oceń komentarz 13 2
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Inkheart
  ponad rok temu ocena: 86% 8
  Sama piosenka do refleksji nikogo nie skłoni, na pewno nie na takie tematy. Dla mnie "mieszanie" w politykę tej piosenki, jest profanacją na równi z wersją "Dni, których nie znamy" Kamila Bednarka. I'm so sorry, ale taka prawda.
  ~ Magda
  ponad rok temu ocena: 83% 7
  ~Bartłomiej Ryś, Ty nigdy nie potrafiłeś, nie potrafisz i nie będziesz potrafił przyjąć krytyki na klatę.
  oceń komentarz 15 3
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ don
  ponad rok temu ocena: 63% 6
  Najlepiej byłoby dać disco polo, bo pasuje do tej grupki... Wynik jest jaki jest. Trzeba poczekać na kontrolę służb i ocenę sądów i pozniej protestować. Wyniki wyborów to efekty polityki edukacyjnej. Dalej niech odcinają lekcje Woś i historii. Może instrukcja męża zaufania powinna być obowiązkowa?
  ~ jaja
  ponad rok temu ocena: 40%  5
  dajcie spokój
  odpowiedz oceń komentarz 4 6
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ TAJEMNICY SPONSOR Z DUBAJU
  ponad rok temu ocena: 65%  4
  Postawił bym skrzynkę piwa i...protestujący by się rozeszli :). każdy by wziął po browarku, a że ustawa antyalkoholowa działa, pić w miejscach publicznych nie wolno, zaraz by się to towarzystwo rozeszło .
  odpowiedz oceń komentarz 13 7
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ HALLI
  ponad rok temu ocena: 80%  3
  Relacja pierwsza klasa :) nic Live jak widać tylko audio nie na temat :) "Jaka redakcja taka relacja " :D
  odpowiedz oceń komentarz 12 3
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ 11
  ponad rok temu ocena: 90%  2
  Profanacja utworu Niemena! Syf.
  odpowiedz oceń komentarz 18 2
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ hahaha
  ponad rok temu ocena: 71%  1
  Toć to nawet nie Majdanik... a kramik Kuchejdy i Szweda...Panowie dajcie na luz widać, gdzie elblążanie mają was i wasze wyssane z palca historyjki, które wielu uważa za mniej autentyczne niż japońskie bajki....widać to dobitnie po waszym zbiegowisku
  odpowiedz oceń komentarz 20 8
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
  Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.