› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Powyborcze komentarze: Edmund Szwed krytycznie o frekwencji i elbląskich mediach

› bieżące ponad rok temu    17.11.2014
Bartłomiej Ryś
komentarzy 62 ocen 32 / 31%
A A A
 fot. Bartłomiej Ryś

16 listopada tuż po ogłoszeniu wyników sondażowych rozmawialiśmy z kilkoma kandydatami na Prezydenta w ich sztabach wyborczych. Jakie były ich pierwsze reakcje? Czują się wygranymi czy przegranymi?

Edmund Szwed i Obywatelski Elbląg świętowali. Nie z powodu wygranej, ale z powodu... imienin kandydata. Sztab odwiedziliśmy kilkukrotnie. Wbrew temu, co każdy myślał w Obywatelskim Elblągu nie mówiono o tym, że trzeci wynik Szweda w Elblągu to porażka. Z kandydatem rozmawialiśmy ponad 20 minut. Poniżej prezentujemy nagranie audio z tej rozmowy.

 

+ 10 głosów: 32 (31%) 22 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (62)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ maria
ponad rok temu ocena: 25%  62
Szwed jest jak dziki koń na rodeo taki nieokrzesany wolny bez hamulców, szkoda że pogalopował w siną dal...
odpowiedz oceń komentarz 1 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ OdsunąćSzweda
ponad rok temu ocena: 57%  61
Szwed po prosty nadrukuje pieniędzy na drukarce w domu :P
odpowiedz oceń komentarz 4 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ bez
ponad rok temu ocena: 67%  60
Co on bierze ? ja też chce spróbować
odpowiedz oceń komentarz 4 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dsa
ponad rok temu ocena: 80%  59
A odnośnie Pana Szweda: Pan Szwed ma okazję się teraz wykazać i "dać" miastu swoich inwestorów. Przecież chyba nie obrazi się, że przegrał wybory?
odpowiedz oceń komentarz 8 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ organizacja koncertow
ponad rok temu ocena: 30%  58
po 1 mnie dziwi ze elblag upada a ludzie dalej glosoja na tych imbecyli i zlodzieji z pis , po itp. Po drugie nie daja szansy mlodym i nowym i dopoki rzadzic beda post kominystyczne...... ( nie bede bluzgali obrazal bo to nic nie da) bedzie syf syf i syf... . Co za tym idzie, w roku 2015 spier......li kolejne 40 tys mlodych. a czemu tak mowie? Sam jestem przykladem, mam prace i co z tego , i nie jestem jedynym znajac zycie bo sa nas setki jak nie tysiace mlodych.
odpowiedz oceń komentarz 3 7
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Angol
ponad rok temu ocena: 30%  57
Ci co jada na pana Edmunda sa zwyklymi pisiorskimi Lachudrami zgnijecie biedzie Dziady g... macie nic nie widzieliscie poza dziura Elblaska !!! Jestescie prostymi dziadami przez monipulujacych klalnow ,ktorzy tylko stolkami sie zmieniaja Banda zlodzieji pozdrowienia dla mocherow ,rencistow, emerytow przez was elblag nie dlugo zatonie g... !!!
odpowiedz oceń komentarz 7 16
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ B.
ponad rok temu ocena: 60% 56
@Angol - a Ty chyba popierdolony jednak jesteś.
~ Kobi
ponad rok temu ocena: 0% 55
naucz się pisać :) Angol i spadaj do anglii skoro polakiem nie jestes :)
~ rosen
ponad rok temu ocena: 20% 54
Hallo Mr. Angol; muszę przyznać, że już dawno nie czytałem takiego czystego bluzgu po polsku, bo ostatnie 30-lat mieszkałem w USA i Kanadzie i tam ludzie nieco kulturalniej zwracają się do siebie.Ta Twoja łacina świadczy o tym z jakiego gniazda Ty się wywodzisz. Twój sposób przedstawiania spraw dotyczących Elbląga świadczy o Twoim wyrobieniu nie tylko kulturalnym, ale i o twojej świadomości społecznej. Następnym razem kiedy będziesz chciał coś wpisać tu na tym forum, to wypij jedna butelkę "mamrota" mniej, bo kto pije mamroty to mówi głupoty. Pozdrawiam.
~ Marek
ponad rok temu ocena: 82%  53
Miłość Pana Szweda do Elblążan: Kochani Elblążanie Kocham Was - głosujcie na mnie będzie Wam się wspaniale żyło! Elblążanie: Panie Szwed dziękujemy, może za cztery lata, pozdrawiamy. Edmund Szwed: Jesteście jak Żydzi prowadzeni do komór gazowych, ograniczeni intelektualnie :-) I po MIŁOŚCI do ELBLĄŻAN :-)
odpowiedz oceń komentarz 14 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ obserwator
ponad rok temu ocena: 70%  52
wydał mnóstwo kasy i przekroczył limit powinni go zamknąć a ile wyda jeszcze za uprzątnięci tych śmieci z jego ryjem miał za sobą niektóre portale część podobno jest jego własnością albo ma udziały jak słuchy chodzą!! i co?? gó...o.Poznali sie na buraczanym nuworyszu!!
odpowiedz oceń komentarz 7 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zachwycony
ponad rok temu ocena: 71%  51
Dobra tam Szwed. Ale dupeczka obok niego pierwsza klasa :)
odpowiedz oceń komentarz 10 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ puma
ponad rok temu ocena: 83%  50
Panie Szwed już się pana słuchać nie chce. Chciałabym Panu powiedzieć, że nie zatraciłam instynktu samozachowawczego, ani ja ani społeczeństwo elbląskie. Głupoty Pan gada, czy Pan się kiedyś posłuchał. Pan zdania nie potrafi złożyć poprawnie. Ten bełkot to tylko Pan rozumie . Panie Szwed zamknij się Pan.
odpowiedz oceń komentarz 10 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ EETT
ponad rok temu ocena: 71%  49
Większość - jeśli nie wszystkie elbląskie media nie zachowały bezstronności w tych, jak i w poprzednich wyborach ale dlaczego p. Szwed nie wspomni o jednym medium - wszyscy wiemy którym - które namolnie, ostentacyjnie promowało jednego kandydata - właśnie p. Szweda - to jest rzetelność dziennikarska? Wybory minęły, portal ten znika z moich zakładek - przestaje dla mnie istnieć - a wchodzę codziennie na wszystkie elbląskie portale - mam nadzieję, że zostaną z tym 1000 wyborców p. Szweda.
odpowiedz oceń komentarz 5 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ oxy
ponad rok temu ocena: 83%  48
Edmundzie Szwed - Przedsiębiorco? Szanowni i Bliscy Twemu Sercu Elblążanie oczekują na utworzenie przez pana setek miejsc pracy na terenie Elbląga ... Może w końcu udowodni swym wyborcom, na czym zbija się majątek :)
odpowiedz oceń komentarz 15 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ elblążanka
ponad rok temu ocena: 80%  47
O ja pierdziele, ale farmazony... Nie obrażaj Pan Panie Szwedzie elblążan, i historii troszkę poczytaj... nie pozdrawiam
odpowiedz oceń komentarz 12 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ v1
ponad rok temu ocena: 78%  46
Komentarze Pana Szweda co do wyborów i Pana ML maja ten sam ciężar gatunkowy. Same brednie, stek banałów i infantylny sposób myslenia. Kolejny raz ci, których firmują Panowie Lewandowski, Falkiewicz ponoszą totalną kleske. Może w nastepnych wyboracxh będą w sztabie pislamistów. tego sobie i pisowi z całego serca życzę. Pozdrawiam.
odpowiedz oceń komentarz 14 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ atleta
ponad rok temu ocena: 75% 45
jacy Panowie?! toż to turbany zwykłe są
~ King
ponad rok temu ocena: 82%  44
Jak widac elblazanie maja leb na karku skoro go nie wybrali
odpowiedz oceń komentarz 18 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Elblążanin
ponad rok temu ocena: 89%  43
Panie Edmundzie ELBLĄŻANIE wybrali !!!! Stan "umysłu spustoszały" to ma Pan. To co wyczynialiście w czasie tej kampanii pokazało że SPOŁECZEŃSTWO ELBLĄSKIE WYSTAWIŁO Wam czerwoną kartkę. Najbardziej brudna kampania wyborcza jaką kiedykolwiek przeżyło Nasze miasto.
odpowiedz oceń komentarz 16 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jan Wędrowniczek
ponad rok temu ocena: 93%  42
Co do młodych ludzi - Panie Edmundzie nie znam ani jednej młodej osoby która by oddała na Pana głos. Nie chcę już nawet wspominać o tym że w śród młodych ludzi jest Pan raczej pośmiewiskiem niż poważnym kandydatem na prezydenta, bo młodzi ludzie wbrew temu co Pan o nich sądzi używają głowy i nie dają się nabrać na tandetną kiełbasę wyborczą. Znam za to niestety kilku ludzi którzy zagłosowali – patologiczna rodzina z ZBK z sąsiedztwa która uwierzyła że dostanie nowe mieszkanie a jej dług (obecnie ponad 20 tyś przepitych zł) zostanie anulowany. Gratuluję wyborców…
odpowiedz oceń komentarz 26 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ atleta
ponad rok temu ocena: 71% 41
Rodzina Paradowskich dość liczna w młode osoby oddała głos na Szweda bo obaj bracia zarabiają kasę u Szweda, więc oddali głos na swego pracodawcę. I to by było na tyle jeśli chodzi o młodych ludzi. ZAPAMIĘTAJMY PARADOWSKICH ZE SZWEDEM ŻEBY BYLI NA ZAWSZE SKREŚLENI Z ŻYCIA POLITYCZNEGO!
oceń komentarz 10 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jan Wędrowniczek
ponad rok temu ocena: 92%  40
Kto miał okazję poznać Edmunda Szweda osobiście ten wiedział już wcześniej to co dopiero wychodzi teraz na wierzch. Brudna kampania wyborcza e24 jest idealnym odzwierciedleniem charakteru Edmunda i podejścia jego całej ekipy. Są to ludzie którzy działają wg zasady - albo jesteś z nami albo jesteś wrogiem. Wielokrotnie byłem świadkiem tego jak Edmund wręcz się zapowietrzał gdy ktoś ośmielił się wyrazić pochlebnie o którymś z jego oponentów. To człowiek który nie zapomni komuś do końca życia tego że go nie poparł lub ma odmienne zdanie a zapomina opłacać np rachunki. Człowiek który żyje w własnym wyimaginowanym świecie. Człowiek, który gdyby został prezydentem nie był by w stanie nic osiągnąć i to nie z powodu tego że jego pomysły to po prostu kiełbasa wyborcza i nie da się ich zrealizować, a dlatego że nie byłby w stanie z nikim współpracować. I to nie jest tylko moja osobista opinia - to opinia wszystkich którzy kiedyś z nim współpracowali. To chory człowiek zaślepiony nienawiścią.
odpowiedz oceń komentarz 23 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ gilgd
ponad rok temu ocena: 90% 39
W takim razie swietnie sie stalo,moze sie obrazi i odplynie.oby.
oceń komentarz 18 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Figa41
ponad rok temu ocena: 93%  38
Odnoszę nieodparte wrażenie , iż pan ten POWINIEN w najlepszym przypadku zasięgnąć porady lekarza specjalisty o kierunku psychiatrii i na pewno lekcji jasnego wysławiania się w języku ojczystym!!!! a porównanie nas do Zydów idących do komór gazowych jest ciosem poniżej PASA!!!!!! obraza nie tylko Polaków ale i Żydów... przerażające i dziękuję Bogu, że Elblążanie wykazali się stanem umysłowym na poziomie na pewno nie tego pana. A panu życzę szybkiego opuszczenia Elbląga, najlepiej jak najdalej stąd !!!
odpowiedz oceń komentarz 27 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kobi
ponad rok temu ocena: 83%  37
Tyle kasy wl;adowal w ta kampanie i nic nie wygral :) nieudacznik
odpowiedz oceń komentarz 29 6
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ qtqs
ponad rok temu ocena: 31% 36
Kobi ob.jebałes juz kiełbase wilkowi ?
oceń komentarz 5 11
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ML
ponad rok temu ocena: 87% 35
Jestem ciekaw czy palnie sobie w łeb czy zostanie lumpem. :-D
oceń komentarz 13 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Terminator
ponad rok temu ocena: 50% 34
Widze panowie ze prawda boli co Kobi napisal :0
~ sdvg
ponad rok temu ocena: 82%  33
O, Seppupu żyje!odezwał się!Liże rany?
odpowiedz oceń komentarz 14 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 9%  32
Panowie za przperroszeniem z Pierdzisławka piszecie że nie wiecie że Pan Edmund Szwed uzyskał trzeci wynik w wyborach prezydenckich ? Żal ściska jąderka że można wejść z ulicy i pobić na głowę i kluby skrytożerców i Nową Prawicę i stare SLD w jej mateczniku ? No to się uśmałem z debili ,,,,,,,,,,,
odpowiedz oceń komentarz 4 39
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Siara
ponad rok temu ocena: 90% 31
Faktycznie gratulacje, przecież liczy się udział. Do zobaczenia za cztery lata.
oceń komentarz 18 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ klops
ponad rok temu ocena: 93% 30
Wow. Był trzeci.. To prawie jakby wygrał.. Z tym że prawie robi wielką różnicę.. A z tej ulicy to się wciskał dosłownie drzwiami i oknami ( i balonami na samochodzie też) i nawet darmowa kiełabasa i disco z pola nie pomogły bo jak na taki nakład finansowy to trzecie miejsce przysłowiowej dupy nie urywa.
oceń komentarz 26 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ były Lewanda
ponad rok temu ocena: 84% 29
Wszedł z ulicy ? Czyli jednym słowem jest ulicznikiem. A pod którą latarnią na ulicy stał ? Lewand jara Cię ten Skandynaw ?
oceń komentarz 16 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ doktor Wilczur
ponad rok temu ocena: 94% 28
Powiem tak: Lewandowski i Szwed wcale nie są głupi. Oni są chorzy psychicznie. Moim zdaniem odpowiednia instytucja powinna skierować ich na przymusowe leczenie bo psychol dobrowolnie nigdy nie pójdzie do psychiatry.
oceń komentarz 31 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Si
ponad rok temu ocena: 88%  27
A skb zamilkl na swoim lachportalu. ????
odpowiedz oceń komentarz 14 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wyjezdzam
ponad rok temu ocena: 14%  26
Pisaki w komentach szaleją :D i te łapki.. w dół i w górę, jak na rollercoasterze ;) Ja Wam życzę udanych rządów pana nic nie robiącego WILKA lub Wróblewskiego.. kto wybierze mniejsze zło? Pozdro. ;]
odpowiedz oceń komentarz 2 12
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ asad
ponad rok temu ocena: 77%  25
Panie Szwed, gadać to pan lubi, trzeba to panu przyznać... skoro panu tak nie pasuje nasze elbląskie społeczeństwo to paszoł won do Olsztyna! Jestem gotowa nawet pana tam zawieźć, gratis!
odpowiedz oceń komentarz 34 10
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ siny
ponad rok temu ocena: 42%  24
Może i pisza tutaj wyksztalceni ludzie ale nie inteligetni :p Sorry ale ja jak patrze na Wróblewskiego i Wilka to mi z sklepu wodka dziesiatkami spier...la.A większego hipokrytę od Wilka nie znam.Czekamy ile rok może mniej i referendum i bye wasz Wilk czy Wroblewski a jak nie to komisarz wpadnie.Coraz bardziej widze ze w ciemnogrodzie mieszkam i na koniec Polacy nic się nie stało będziemy spiewac...ile chcecie się nauczyć ze ci sami ciagle u władzy a wy głosujecie ,upieracie się i co z tego mamy dlug za długiem a oni maja drin za drinem...nabijacie im kabze a nam zabierają...Zdejmijcie te klapki z oczu Miałem nadzieje ze cos się zmieni w tych wyborach ale Ci co uciekli za granice dobrze zrobili wychodzi na to i jak siedza za granica smieja się z was.Niedlugo caly Elblag będzie na sprzedaż na allegro przy takim zadluzeniu...dziekuje wam ze go sprzedaliście....zawiedliście po raz kolejny te miasto...i na dodatek najwięcej krzyczycie a po fakcie będziecie opluwali tak jak Nowaczyka...
odpowiedz oceń komentarz 14 19
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ porek
ponad rok temu ocena: 85% 23
na twojego szweda dzieki jego "dawaniu" komisarz by juz wszedl po tygodniu
oceń komentarz 23 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Naczelny krytyk
ponad rok temu ocena: 84%  22
Przecież on jest pijany !!! Nie dość. że gada totalne bzdury to na dodatek język mu się plącze !!!
odpowiedz oceń komentarz 27 5
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ turban
ponad rok temu ocena: 68%  21
ale z drugiej strony wszystko co pan powiedzial w tym wywiadzie to prawda. elblazanie to kretyni. najpierw odwolali ta bande z PO a teraz ta cala sitwa wraca. zdrugiej strony mamy chory system bo odwolalo POwska sitwe 23 tys wyborcow a do powrotu sitwy np takiego wcisly przyczynilo sie raptem kilkuset wyborcow wiec zamiast23000>300 to nasz system wyborczy sugeruje ze 23000 < 300. i dzieki temu ta sitwa czyzykowo,klugowo,kosecko,wcislowa turlejowa wrocila. druga sprawa to to ze PO tych skompromitowanych politykierow wstawila jako jedynki i w ten oto sposob gdy ktos glosowal np na ruszkowska to te glosy szly na jedynke na ktorej byl np czyzyk . to jest kpina granda i uposledzenie ordynacji wyborczej a te szuje z jedynek dostaly sie nie dzieki woli wyborcow a glosom oddanym na ludzi z nizszych pozycji na liscie. to jest zbrodnia na demokracji
odpowiedz oceń komentarz 15 7
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pogadał
ponad rok temu ocena: 73%  20
Niekryty krytyk ;o
odpowiedz oceń komentarz 8 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wyborca
ponad rok temu ocena: 23%  19
Nie rozumiem tej nagonki w komentarzach na Szweda. O ile mu nie sprzyjałem, ale to co mówi ma dużo sensu. No bo jak skomentować otrzymane wyniki?
odpowiedz oceń komentarz 8 27
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ m.
ponad rok temu ocena: 85%  18
A gdzie Pan był przez te wszystkie lata? W kosmosie? Dlaczego wzorem wielu przedsiębiorców ELBLĄSKICH nie robi Pan wiele DOBREGO dla tego MIASTA?! Tylko biadoli i obraża ELBLĄŻAN?! Pan musi być Prezydentem żeby działać skutecznie dla MIASTA? Wolne żarty Panie Szwed! Mając takiego bufona wszystkowiedzącego najlepiej jako Prezydenta, to dopiero byłaby niepełnosprawność zbiorowa umysłów! Ponadto zagalopował się Pan z tymi komorami gazowymi... Wogóle Pan nie Panuje nad emocjami, jest Pan labilny i zachowuje się Pan nieadekwatnie do chwili. Ocenił Pan NAS ELBLĄŻAN na poziomie żuli spod budki z piwem słuchających disco polo i czekających na darmową kiełbasę. Widać nie ma aż tak wielu biednych, jeżeli nie udało się Panu wygrać.
odpowiedz oceń komentarz 35 6
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ M
ponad rok temu ocena: 13% 17
Jak nazywa się Mucha bez ucha?
~ asad
ponad rok temu ocena: 67% 16
~ M
~ Edek..
ponad rok temu ocena: 62%  15
Oj, schrupałbym na śniadanie tą śliczną Panią w czarnych włosach :) Na obiad i kolację zresztą również :)
odpowiedz oceń komentarz 13 8
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ,.,.,
ponad rok temu ocena: 0% 14
Znając tą Panią na pewno byłaby zainteresowana
~ Siara
ponad rok temu ocena: 90%  13
No cały misterny plan w p.......
odpowiedz oceń komentarz 27 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ niedoszły wyborca
ponad rok temu ocena: 84%  12
Zaprezentował się pan jako kandydat słaby, nie panujący nad emocjami i od tego proszę zacząć analizę. Proszę nie występować także w roli mentora w stosunku do wyborców. Ma pan wiele racji w swoich ocenach, ale to m in pana słabość przełożyła się na niską frekwencję. Potencjalnie na wejściu miał pan spore szanse, niestety wiele spraw pan spaprał. Jeżeli media prywatne są spolegliwe względem obecnej władzy z którą są związane kapitałowo to chyba oczywiste że nie będą panu sprzyjać. Jako pana niedoszły wyborca powiem że motywacja negatywna polegająca na głosowaniu przeciw partyjnym kacykom, a bez możliwości zagłosowania na poważnego społecznie zaangażowana kandydata, jest dla mnie nie wystarczająco. Do ludzi drogi panie mówi się prosto i precyzyjnie a ego chowa się do kieszeni. Może pan się jeszcze tego nauczyć. Najtrudniejszy pierwszy etap który najbardziej boli ma pan za sobą - życzę powodzenia albo niech pan ustąpi miejsca zdolniejszemu.
odpowiedz oceń komentarz 27 5
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ NoName
ponad rok temu ocena: 88%  11
Edzio i co teraz z twoimi śmiesznymi inwestorami z Niemczech?
odpowiedz oceń komentarz 28 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ swoj
ponad rok temu ocena: 64%  10
Jurek pogryz go
odpowiedz oceń komentarz 9 5
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ truban
ponad rok temu ocena: 88%  9
Panie szwed ale zes pan zrobil ustawke na tym elzamie. wszystkie sprzedawczynie byly podstawione!
odpowiedz oceń komentarz 21 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zuraff
ponad rok temu ocena: 88%  8
I niech pan sie nie łudzi- ja i moi znajomi byliśmy na wyborach,jesteśmy mlodzi i wyksztalceni.I nie glosowalismy na pana.Czas przejrzeć na oczy.
odpowiedz oceń komentarz 30 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Maja
ponad rok temu ocena: 83%  7
Może Elblążanom jest po prostu dobrze? A Wy wszyscy dziury szukacie w całym?
odpowiedz oceń komentarz 19 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ i dobrze
ponad rok temu ocena: 91%  6
Patologia umysłowa to jest to,co tu słyszymy.I nie zycze sobie żeby pan kandydat obrażał mnie i reszte mieszkańców.I podpowiem- wtrącanie slowa " taak" po każdym zdaniu dowodzi problemow.
odpowiedz oceń komentarz 32 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ plif
ponad rok temu ocena: 87%  5
Ten bełkot to ma być gadka-logopeda wskazany.
odpowiedz oceń komentarz 27 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 100% Elblążanin
ponad rok temu ocena: 87%  4
Słuchając wywiad szweda: A kto zniszczył stan umysłu elbląskiego społeczeństwa.....obiecując wiele, ???
odpowiedz oceń komentarz 26 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bart
ponad rok temu ocena: 88%  3
Co za arogancki i zadufany w sobie TYP!
odpowiedz oceń komentarz 28 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ tucki
ponad rok temu ocena: 83%  2
Spadaj Szwed z Elbląga- tu ciebie nikt nie chce słuchać. mamy nadzieję ze Wilk się tobą zajmie, ha ha ha
odpowiedz oceń komentarz 29 6
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ załamany
ponad rok temu ocena: 91%  1
O czym on kuźwa gada?
odpowiedz oceń komentarz 40 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.