› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Solidarna Polska i Klub Gazety Polskiej poparły Jerzego Wilka

› bieżące ponad rok temu    1.10.2014
Redakcja elblag.net
komentarzy 18 ocen 17 / 53%
A A A
 fot. nadesłane

- Prezydenta Jerzego Wilka nie ma dzisiaj z nami, bowiem jako gospodarz miasta uczestniczy w sesji Rady Miasta. To świadczy o tym, że jest to człowiek odpowiedzialny i obowiązkowy, i to zadanie jest dla niego priorytetem. Jego dzisiejsza postawa świadczy o tym, że to najlepszy kandydat na stanowisko prezydenta miasta – mówił wczoraj były europoseł Tadeusz Cymański podczas konferencji prasowej zorganizowanej przez Prawo i Sprawiedliwość.

Wczoraj poparcia dla kandydatury Jerzego Wilka na urząd prezydenta udzielili przedstawiciele Solidarnej Polski oraz Klubu Gazety Polskiej.

Porozumienie o współpracy podczas kampanii wyborczej do Rady Miejskiej w Elblągu oraz poparcia dla kandydatury Jerzego Wilka na urząd prezydenta miasta w imieniu Solidarnej Polski podpisali były europoseł Tadeusz Cymański oraz Paweł Kowszyński, w imieniu klubu Gazety Polskiej Jerzy Gawryołek, zaś w imieniu Prawa i Sprawiedliwości Janusz Hajdukowski

- Jerzy Wilk jest człowiekiem skromnym i słucha elblążan. Przez rok czasu wdrożył prawie w całości swój program wyborczy, a to daje gwarancję, że będzie przez kolejną kadencję realizował nasze wspólne postulaty – mówił Paweł Kowszyński z Solidarnej Polski.

– To dzięki współpracy z prezydentem Jerzym Wilkiem udało się przywrócić obchody rocznicowe Powstania Styczniowego – mówił Jerzy Gawryołek z Klubu Gazety Polskiej . Mogę tylko dodać, że szkoda jest, że Jerzy Wilk wcześniej nie został prezydentem – dodał Gawryołek.

Jak podkreślił Jerzy Wilk trwają obecnie rozmowy z przedstawicielami wszystkich ugrupowań prawicowych, które być może zakończą się podpisaniem kolejnych porozumień.

 

+ 9 głosów: 17 (53%) 8 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (18)

  Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ podatnik
  ponad rok temu ocena: 100%  18
  Chciałbym wiedzieć droga redakcjo, czy porozumienie wyborcze pomiędzy partiami było podpisywane w Urzędzie Miejskim w Elblągu? Kto z pracowników Urzędu Miejskiego poza wiceprezydentem brał w nim udział? Widać rzecznik prezydenta. Czy ci pracownicy byli w tym dniu na urlopie? Jak to się ma do zapisów w Kodeksie wyborczym? Pytam poważnie bo złamano wiele przepisów ustawy, a i nie zamierzam jako podatnik naszego miasta finansować wyborów żadnej opcji.
  odpowiedz oceń komentarz 2 0
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ wiza
  ponad rok temu ocena: 100%  17
  A więc PiS popiera PiS i co w tym dziwnego. Oni zawsze byli sami ze sobą.
  odpowiedz oceń komentarz 2 0
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ wk...,ny
  ponad rok temu ocena: 17%  16
  i tak trzymać trzeba postawic tamę komunie SLD złodziejomi, aferzystom Z PO i PSL A te mendy specjalnie przedłużały sesję żeby nie doszło do podpisania przez prezydenta porozumienia PISu z Solidarną Polską ale tu siurpryza wyrwał sie z sesji vice prezydent Hajdukowski podpisani i jest okej!!! Na pohubel szmatom z SLD,PSL i PO -wrogom Polski i elbląga
  odpowiedz oceń komentarz 1 5
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ opos
  ponad rok temu ocena: 75% 15
  ty nie jesteś wk...,ny Ty jesteś poje...,ny
  ~ Jerzy.
  ponad rok temu ocena: 80%  14
  Mnie nie interesują barwy, koalicje, poparcie i inne bzdety. Każdego myślącego wyborcę winny interesować dokonania i sukcesy kandydata, bo te świadczą o możliwości realizacji obietnic wyborczych. Ktoś, kto nie zarządzał skutecznie majątkiem, nie ma osiągnięć - ten nie jest wiarygodny. Jeśli kandytatem byłby np. Leszek Wójcik (Stolpłyt), bez kampanii wygrałby w cuglach ...
  odpowiedz oceń komentarz 4 1
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ turban
  ponad rok temu ocena: 100%  13
  o towarzysz cymanski. Mieszkancy malborka gdy dowiaduja sie o jego wizycie wyciagaja noze i tasaki na powitanie tego łotra.
  odpowiedz oceń komentarz 5 0
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ zbulwersowany
  ponad rok temu ocena: 83%  12
  Idąc tokiem myślenia pana Cymańskiego to Janusz Hajdukowski NIE JEST odpowiedzialny i obowiązkowy. Dlaczego w trakcie trwania Sesji Rady Miejskiej wiceprezydent wyszedł i nie poczekał na zakończenie obrad?
  odpowiedz oceń komentarz 5 1
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ King
  ponad rok temu ocena: 20% 11
  Bo trzeba szanowac swoich sojusznikow i trzeba byc slownym wiec to chyba dobrze o tym swiadczy ze wiceprezydent sie spotkal z nimi
  ~ King
  ponad rok temu ocena: 36%  10
  Swietnie ze prawice sie laczy przeciw temu dziadostwu lewicowe rzady juz byly tutaj ponad 15 lat i teraz widac ich skutki dlatego dla odmiany sa nam obywatelom potrzebne Prawicowe rządy bo juz nawet liberalowie rzadzili nami 2.5 roku ostatnio i tez znamy ich skutki a drazni mnie to ze jak ich przelozeni udają ze nic sie nie stalo
  odpowiedz oceń komentarz 5 9
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ wyborca
  ponad rok temu ocena: 86%  9
  Hajdukowski zamiast siedzieć na sesji ,uprawia politykę .To skandal - za co mu płaca .Rozliczymy was przy wyborach .Nie zagłosuje na PIS
  odpowiedz oceń komentarz 12 2
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ żal23
  ponad rok temu ocena: 100% 8
  Hajdukowski urlop wziął? Jak tam gospodarka w mieście? Kwitnie?
  ~ żal.pl
  ponad rok temu ocena: 100% 7
  używa sobie :) za nasze :) albo jako pierwszemu udało się rozdwoić i być jednocześnie w dwóch miejscach. Jak by to młodzież powiedziała żal.pl
  ~ Z przyjaznego Olsztyna
  ponad rok temu ocena: 100%  6
  Jak EKO opublikuje nagrania co Kowszyński mówił o Wilku, jakimi słowami go określał to taśmy prawdy i Taśmy Wprost to przy tym mały pikuś.
  odpowiedz oceń komentarz 10 0
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ kim jest kowszyński?
  ponad rok temu ocena: 100%  5
  Cytuje "...Jerzy Wilk jest człowiekiem skromnym i słucha elblążan. Przez rok czasu wdrożył prawie w całości swój program wyborczy, a to daje gwarancję, że będzie przez kolejną kadencję realizował nasze wspólne postulaty – mówił Paweł Kowszyński z Solidarnej Polski..." ale kłamca aż człowiekowi chce się ryknąć "męskim głosem" Kowszyński to kompromitacja za kompromitacją.....
  odpowiedz oceń komentarz 12 0
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ wyborca
  ponad rok temu ocena: 100% 4
  Tak tak wasze postulaty a nie mieszkańców ciągle wdraża . Dlatego jest taka nędza. To ten co miał komunikację za darmo wprowadzić? To teraz chyba Wilk wprowadzi jak on go poparł i mają wprowadzać wspólne postulaty. Żenująca ta wypowiedź!
  ~ mimi
  ponad rok temu ocena: 100%  3
  a wiceprezydent Hajdukowski i pani rzecznik nie powinni być na sesji w tym czasie? Oni już nie są odpowiedzialni i obowiązkowi?
  odpowiedz oceń komentarz 10 0
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ nick
  ponad rok temu ocena: 91%  2
  Masakra.Pan Cymanski jest po prostu niewiarygodny.
  odpowiedz oceń komentarz 10 1
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Terminator
  ponad rok temu ocena: 45%  1
  Teraz juz wiadomo ze Pis wygra po prostu ci ludzie trzymaja sie ze zwyciezcami i prawica sie laczy cala
  odpowiedz oceń komentarz 5 6
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
  Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.