› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Szanowni i bliscy memu sercu Elblążanie

› bieżące ponad rok temu    14.11.2014
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 22 / 68%
A A A

W najbliższą niedzielę, 16 listopada my Elblążanie, udamy się do urn wyborczych, aby wybrać nowego Prezydenta Elbląga i Radę Miasta. W obecnej sytuacji Elbląga, który w tygodniku „Polityka” biorąc pod uwagę jakość życia, jest na szarym końcu na 66 zajmuje 58 miejsce.

Wasza decyzja będzie odpowiedzią, czy chcecie dalej żyć w takim Elblągu jak dotychczas- zarządzanym przez tych samych od ponad dwudziesty lat nieudolnych partyjnych aparatczyków posłusznych swoim partiom i kolesiom, czy też chcecie żyć w zupełnie innym mieście?

Ja Edmund Szwed, inaczej niż dotychczas robili i robią to dzisiaj, panowie Wróblewski , Nowak i Wilk – obietnicami, o których po wyborach zawsze zapominali, ja swoją osobą i odpowiedzialnym zobowiązaniem mówię: DOŚĆ TAKIM RZĄDOM ! DOŚĆ bezrobociu, biedzie, beznadziei, rozłące i szarości dnia codziennego elblążan.

Ja Edmund Szwed, stawiam tym panom publicznie pytanie: coście przez dwadzieścia lat zrobili z mym ukochanym Elblągiem, coście zrobili? Dzisiaj, jak w Elblągu jest, każdy to widzi, każdy to czuje, większość elblążan boleje!

Drodzy Elblążanie, po raz pierwszy od ponad dwudziestu lat macie alternatywę: Macie w mojej osobie kandydata bezpartyjnego, niezależnego od żadnych „kolesi”, człowieka wolnego, który nie musi, jak inni pozostali, którzy przerażeni utratą władzy zespolili swe siły, by ją utrzymać i trwać dalej.

Elblążanie, ja dzisiaj raz jeszcze przed Wami zobowiązuję się, że będzie praca, będą lokatorskie-komunalne mieszkania, będzie stadion i czas na lepsze życie w naszym mieście! Pewnie zapytacie, co w takim razie mamy zrobić, by tak było? Odpowiadam Wam: każdy, jak jeden mąż, musi pójść do urn wyborczych 16 listopada i wybrać, każdy według swego przemyślenia!

Wam oddany, Edmund Szwed
Kandydat KWW Obywatelski Elbląg LISTA NR 13

Materiał płatny, sfinansowany przez KWW Obywatelski Elbląg

+ 15 głosów: 22 (68%) 7 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ powiec
ponad rok temu ocena: 83%  1
Dobrze, że juz koniec kampanii bo już miałem dość bzur wygadywanych przez tego kabareciarza!;)
odpowiedz oceń komentarz 20 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.