› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Trwają wybory samorządowe. Wszystkie lokale otwarte

› bieżące ponad rok temu    16.11.2014
Marcin Pszczółkowski
komentarzy 1 ocen 4 / 100%
A A A
 fot. elblag.net

Od godz. 7.00 trwają w całej Polsce wybory samorządowe. W Elblągu, bez żadnych zakłóceń, otwarto wszystkie lokale wyborcze. Głosować można będzie do godz. 21.00. Trzeba pamiętać, aby zabrać ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport).

W naszym mieście uprawnionych do głosowania jest 98 tysięcy wyborców. Każdy w lokalu wyborczym otrzyma trzy karty – głosowania na kandydata na prezydenta miasta (kolor różowy), na radnych miejskich (kolor biały) i radnych Sejmiku Wojewódzkiego (kolor niebieski). Kandydaci na prezydenta miasta są ułożeni na karcie w kolejności alfabetycznej.

Aby oddać ważny głos, należy postawić znak „x” lub „+” w kwadraciku przy nazwisku tylko jednego kandydata na liście wyborczej kandydatów na prezydenta miasta, radnych miejskich i radnych Sejmiku Wojewódzkiego.

Mieszkańcy powiatu elbląskiego otrzymają jedną kartę więcej. Na niej znajdują się kandydaci do Rady Powiatu Elbląskiego.

 

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ :)
ponad rok temu ocena: 0%  1
Panie Pszczółka ki prawo jazdy to nie jest dokument to samoświadomości. .
odpowiedz oceń komentarz 0 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.