› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Witold Wróblewski kandydatem na fotel Prezydenta Elbląga

› bieżące ponad rok temu    2.09.2014
Bartłomiej Ryś
komentarzy 12 ocen 13 / 69%
A A A
 fot. Bartłomiej Ryś

Na dzisiejszej konferencji zorganizowanej w Hotelu Arbiter dziennikarze zostali poinformowani, że oficjalnie został zarejestrowany Komitet Wyborczy Wyborców Witolda Wróblewskiego. Tym samym kandydatem tego ugrupowania na stanowisko Prezydenta Miasta został oczywiście Witold Wróblewski. Czy jego kandydaturę poprze PO?

Witold Wróblewski podkreślił, że jego komitet to komitet obywatelski złożony z ludzi, którzy potrafią zdziałać coś dla miasta nie tylko drogą polityczną. Podkreślił, że jest otwarty na wszelką współpracę z innymi partiami i innymi kandydatami. Wraz z PSL, które popiera Wróblewskiego, chcą stworzyć kampanię pod hasłem: „Elbląg – wspólna sprawa”. Kandydat na prezydenta zauważył, że przyszłe lata to niezwykle ważny czas pod względem finansowym. Środki unijne będzie trudniej pozyskać, ale w zamian będą to większe kwoty, niż dotychczas.

Wróblewski z PSL i PO?

Kandydat nie chciał odpowiedzieć na pytanie dziennikarzy czy jego osobę poprze Platforma Obywatelska. Stwierdził wyłącznie, że na dzisiejszą konferencję PO na godzinę 19.00 jest zaproszony i z tego zaproszenia skorzysta. Wszystko wskazuje na to, że PO może nie wystawić swojego kandydata, a poprzez KWW Wróblewskiego zgodnie z plotkami, jakie od pewnego czasu można usłyszeć.

+ 9 głosów: 13 (69%) 4 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (12)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ sasza
ponad rok temu 12
Mam nadzieję,że was społeczeństwo oleje i przepadniecie z kretesem w wyborach panowie z partyjki kanapkowej Wróblewskiego.To nieporozumie,że do Rady Miasta dostał się p.Burhardt który uzyskał zaledwie 90 głosów,a odpadli inni kandydaci, którzy otrzymali po kilkaset głosów.A p.Wróblewski zlekceważył swoich wyborców/mnie również/ i poszedł do Sejmiku ,bo tam jest większa KASA!
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ NoName
ponad rok temu ocena: 100%  11
Znowu zacznie się zaśmiecanie miasta plakatami wyborczymi z facjatami polityków.
odpowiedz oceń komentarz 4 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 1lazio
ponad rok temu ocena: 33%  10
@krochmal-bledy to pan Wróblewski może sobie popełniać w domu a nie jako prezydent miasta
odpowiedz oceń komentarz 1 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tsyk
ponad rok temu ocena: 86% 9
Nie myli się ten co nic nie robi. Natomiast ten który porażki przekuwa w sukcesy, albo przypisuje sobie cudze sukcesy jak to czyni obecny prezio - taki ktoś nigdy na szacunek sobie nie zasłuży!
~ BtC
ponad rok temu ocena: 25%  8
Hmm... Nie!
odpowiedz oceń komentarz 1 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zatroskany elblążanin
ponad rok temu ocena: 17%  7
Mam nadzieję, że mieszkańcy nie zapomnieli o zmarnowanych pieniądzach na Modrzewinie, o hali sportowej przy grunwaldzkiej nie spełniającej wymogów, o moście Unii Europejskiej zbyt niskim i zbyt wąskim, bez chodników i kładek pieszych, o pieniądzach wydanych na elewacje i bezsensowne ronda zamiast na aktywizację zawodową i inwestycje, o wstrzemięźliwości władz na budowy supermarketów, galerii handlowych itp za czasów Słoniny i Wróblewskiego. To głównie za czasów tych Panów, Słoniny i WRÓBLEWSKIEGO Elbląg zaczął się cofać w rozwoju !!!
odpowiedz oceń komentarz 1 5
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Referendysta
ponad rok temu ocena: 60%  6
La Cosa Nostra = Mafia - termin określa zorganizowaną grupę przestępczą o hierarchijnych strukturach, działającą według własnego kodeksu moralnego. Nazwa i korzenie pierwszych organizacji pochodzą z Sycylii (La Cosa Nostra - wł. Wspólna Sprawa). Wspólna Sprawa w Elblągu. Odważnie. Tak szczerze przed wyborami. Podziwiam.
odpowiedz oceń komentarz 3 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ brawo Mila
ponad rok temu ocena: 40%  5
pogratulować wyboru - pan, który do spółki z prezydentem Słoniną przez 12 lat rozwalał gospodarkę w Elblągu i zadłużył miasto na gigantyczną kwotę ma być "prezydentem technicznym" - proszę litości atak na marginesie nasi działacze po poczuli "krew" myślą, że się w Warszawie zahaczą - wszak sporo stanowisk się tam zwolni - bo po jedzie na zmywak do Brukseli
odpowiedz oceń komentarz 4 6
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Krochmal
ponad rok temu ocena: 69% 4
Ten Pan popełniał błędy w życiu, jak każdy, ale oprócz błędów ma również sukcesy - jak np. pozyskanie wielu mln Euro z UE na rozbudowę infrastruktury miejskiej i odbudowę Starego Miasta - inwestycje na których sukcesy przypisuje sobie m.in. Pan Wilk, który to z kolei może się pochwalić co najwyżej funkcją likwidatora ELSINU, fotelem tymczasowego Prezydenta miasta wybranym przez rozgoryczonych i sfrustrowanych rządami PO mieszkańców, albo zwiększeniem zadłużenia miasta o prawie 67 mln zł w niecały rok!
oceń komentarz 11 5
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mila
ponad rok temu ocena: 80%  3
Brawo, to w końcu będzie tak jak ja chcę. Powodzenia panie Wróblewski, ale przydałaby się w tym gronie chociaż jedna kobieta.
odpowiedz oceń komentarz 12 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xyz
ponad rok temu ocena: 33%  2
Dramat
odpowiedz oceń komentarz 4 8
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nick
ponad rok temu ocena: 90%  1
To nie jest plotka.To jest fakt!
odpowiedz oceń komentarz 9 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.